کد خبر : 6444 / /
/

اخبارروز|وام مسکن|شرایط ثبت نام وام ودیعه مسکن

فعلا مستاجران واجد شرایطی که سال گذشته تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند، نمی‌تواند برای بار دوم از این تسهیلات استفاده کنند

پروانه اصلانی، مدیر دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه و شهرسازی  در پاسخ به برخی از ابهامات پیرامون مسئله تسهیلات ودیعه مسکن گفت: در حال حاضر مستاجران واجد شرایطی که سال گذشته تسهیلات ودیعه مسکن دریافت کرده‌اند، نمی‌تواند برای بار دوم از این تسهیلات استفاده کنند.

مدیر دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه و شهرسازی با اشاره به مصوبه ستاد ملی کرونا پیرامون مسئله استفاده مجدد متقاضیان واجد شرایط از تسهیلات ودیعه مسکن گفت: مصوبه ستاد میلی کرونا در مواجه با مسئله استفاده مجدد مستاجران واجد شرایط از تسیهلات ودیعه مسکن مسکوت است.

وی در تشریح اقدامات وزارت راه و شهرسازی به منظور متقاعد کردن نظام بانکی برای پرداخت دوباره تسهیلات ودیعه مسکن، افزود: در حال رایزنی با سیستم بانکی هستیم که بتوانیم زمینه استفاده مجدد مستاجران واجد شرایط از تسیهلات ودیعه مسکن را فراهم کنیم.

شرایط تسهیلات وام ودیعه مسکن

اصلانی بخش دیگری از گفتگو به مهیا شدن شرایط برای استفاده مستاجران سال 99 که برای اولین بار متقاضی تسهیلات ودیعه مسکن هستند، گفت: در پی نامه‌نگاری با نظام بانکی، امکان ثبت‌نام وام ودیعه برای مستاجران سال 99 نیز فراهم شد.

مدیر دفتر اقتصاد و مسکن وزارت راه و شهرسازی در پایان گفت: تا چند روز پیش، سامانه ثبت‌نام فقط درخواست‌های مربوط به قراردادهای اجاره سال 1400 را می‌پذیرفت که این مشکل در روزهای اخیر رفع شده است.

منبع:فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.