کد خبر : 6368 / /
/

استقلال/اخبار استقلال/اخبار ورزشی

به همین بهانه محمود فکری، سرمربی سابق استقلال در صفحه شخصی اش تصویری از علی دایی را منتشر کرد و نوشت: دنیا فوتبال ایران را با تو می شناسد؛ افتخار هر ایرانی.

اخبار ورزشی : شب گذشته رونالدو با دو گلی که در مصاف با ایرلند به ثمر رساند ضمن تغییر نتیجه بازی به سود پرتغال به تنهایی لقب بهترین گلزن ملی جهان را به خود اختصاص داد و رکورد علی دایی را شکست.

 به همین بهانه محمود فکری، سرمربی سابق استقلال در صفحه شخصی اش تصویری از علی دایی را منتشر کرد و نوشت:  دنیا فوتبال ایران را با تو می شناسد؛ افتخار هر ایرانی.

علی دایی پیش از اینکه رکوردش توسط مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال شکسته شود گفت رکورد برای شکستن است و هیچ رکوردی در جهان برای همیشه پایدار نمی ماند. او هم چنین ابراز خوشحالی کرده بود از اینکه قرار است رکورد گلزنی او در سطح ملی توسط بازیکنی چون رونالدو شکسته شود و وقتی او از نظر تعداد گل با علی دایی برابر شد علی دایی به این نکته هم اشاره کرد رونالدو شایستگی دست یابی به این عنوان را داشته است. رونالدو هم در تازه ترین پست خود با احترام از علی دایی یاد کرده است.شب گذشته رونالدو با دو گلی که در مصاف با ایرلند به ثمر رساند ضمن تغییر نتیجه بازی به سود پرتغال به تنهایی لقب بهترین گلزن ملی جهان را به خود اختصاص داد و رکورد علی دایی را شکست.

به همین بهانه محمود فکری، سرمربی سابق استقلال در صفحه شخصی اش تصویری از علی دایی را منتشر کرد و نوشت:  دنیا فوتبال ایران را با تو می شناسد؛ افتخار هر ایرانی.

علی دایی پیش از اینکه رکوردش توسط مهاجم تیم ملی فوتبال پرتغال شکسته شود گفت رکورد برای شکستن است و هیچ رکوردی در جهان برای همیشه پایدار نمی ماند. او هم چنین ابراز خوشحالی کرده بود از اینکه قرار است رکورد گلزنی او در سطح ملی توسط بازیکنی چون رونالدو شکسته شود و وقتی او از نظر تعداد گل با علی دایی برابر شد علی دایی به این نکته هم اشاره کرد رونالدو شایستگی دست یابی به این عنوان را داشته است. رونالدو هم در تازه ترین پست خود با احترام از علی دایی یاد کرده است

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.