کد خبر : 6293 / /
/

اخبار ورزشی/خبر ورزشی/اخبار ورزشی امروز

مهدی مهدوی‌کیا ساعاتی پیش با حضور در فدراسیون فوتبال، جلسه‌ای با شهاب الدین عزیزی خادم و حسن کامرانی‌فر داشت و دقایقی بعد از خروج او از فدراسیون فوتبال، خبر انتخاب رسمی او به عنوان سرمربی تیم امید روی خروجی سایت فدراسیون قرار گرفت.

اخبار ورزشی : مهدی مهدوی‌کیا به صورت رسمی به عنوان سرمربی تیم امید معرفی شد.

مهدی مهدوی‌کیا ساعاتی پیش با حضور در فدراسیون فوتبال، جلسه‌ای با شهاب الدین عزیزی خادم و حسن کامرانی‌فر داشت و دقایقی بعد از خروج او از فدراسیون فوتبال، خبر انتخاب رسمی او به عنوان سرمربی تیم امید روی خروجی سایت فدراسیون قرار گرفت.مهدوی‌کیا که در کنار سرمربیگری تیم امید، به فدراسیون، مشاوره فنی هم خواهد داد، باید تیمش را آماده حضور در مسابقات مقدماتی امیدهای آسیا کند. مسابقاتی که حکم انتخابی و صعود به مرحله نهایی را دارد و تیم امید با تاجیکستان، نپال و لبنان رو به رو خواهد شد. مسابقاتی که اواخر مهرماه به میزبانی دوشنبه، پایتخت تاجیکستان برگزار خواهد شد. تیم صدرنشین مستقیما به مرحله بعد صعود می‌کند و تیم دوم باید امیدوار به کسب یکی از چهار سهمیه تیم‌های دوم گروه‌های یازده گانه باشد.

مرحله نهایی این مسابقات که از سال ۲۰۲۱ به تعویق افتاده است، ۱۱ تا ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ (یک تا ۱۹ ژوئن ۲۰۲۲) برگزار می‌شود.

امروز برخی رسانه‌ها به این نکته اشاره کردند که قرارداد مهدوی‌کیا با فدراسیون فوتبال تا المپیک پاریس اعتبار خواهد داشت و طرفداران فوتبال امیدوارند که تیم امید با سرمربی جدیدش بتواند در المپیک 2024 حضور داشته باشد. 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار