کد خبر : 6260 / /
/

قتل/اخبار حوادث/اخبار مهم روز

همه ی ما به خصوص نسل جوان رستوران رفتن را دوست دارند اما آیا از سلامت غذاهایی که می خورید مطمئن هستید یا خیر ؟ ماجرا فراتر از استفاده از گوشت خر به جای گوشت گاو است.

مرد رستورانچی مشتری 61 ساله را به قتل رسید. وی بعد از قتل مرد مسن جسد آن را در یخچال نگه داشت. قتل مرد مسن با چاقو انجام شد. صاحب رستوران به قتل اعتراف کرده و از تامین گوشت غذاها با جسد مقتول سخن گفته . اخبار قتل را با ما دنبال کنید.

صاحب یک رستوران تایلندی جسد مردی را که او را به قتل رسانده بود نگهداری می کرد تا از گوشتش در غذا استفاده کند.

در یکی از رستوران های تایلند جسد گندیده یک مرد 61 ساله را کشف کردند که رئیس رستوران او را کشته بود و از گوشتش در غذاها استفاده می کردند.

همه ی ما به خصوص نسل جوان رستوران رفتن را دوست دارند اما آیا از سلامت غذاهایی که می خورید مطمئن هستید یا خیر ؟ ماجرا فراتر از استفاده از گوشت خر به جای گوشت گاو است.

ناجوان مردی صاحب رستورانی تیتر روزنامه ها شد ؛ اوایل این هفته پس از پیدا شدن تکه های گوشت در نودل رستوران گیاهی دردسر ساز شد از شما می خواهیم این مطلب را دنبال کنید ؛ فردی در غذای گیاهی اش گوشت پیدا کرد که بسیار بهت زده شد به همین خاطر به مقامات شکایت کرد و این امر منجر به کشفیات وحشتناکی شد.

پیگیری های انجام شده نشان داد که گوشت گوساله یا خوک نبوده بلکه در حقیقت گوشت انسان است که در غذاها استفاده می کند .مقامات بعد از بررسی ساختمان ، آشپزخانه را پیدا کردند آنجا دیوارها و کف زمین آلوده به خون شده بودند و تکه های گوشت روی زمین ریخته شده بود!

پلیس وحشت زده تایلندی چیزی را دید که اصلا خوش آیند نبود ، او جسد گندیده مرد 61 ساله را در مخزن پیدا کرد. به نظر می رسید که صاحب رستوران در روز چهارشنبه فرار و رستوران را رها کرده بود.این بدن از شکل افتاده بعدها توسط مشتری ثابت رستوران شناسایی شد.

مقتول در 21 اکتبر با برادرش در رستوران هنگامی که چیزی می نوشیدند دیده شدند.طبق بررسی های انجام شده این فرد با صاحب رستوران جر و بحث لفظی داشته بعد بحث بالا گرفته و آسیب های مهلکی به فرد 61 ساله وارد شده صاحب رستوران ضربه ای به سر و شش ضربه چاقو به شکم و پای او زده است .

پلیس اظهار می کند که قصد صاحب رستوران این بوده که با خرد کردن این جسد و ریختن در غذای مشتریان از شر جسد خلاص شود. همچنان کامل مشخص نیست آیا مشتریان گوشت انسان را خورده اند یا نه؟

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار