کد خبر : 6133 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار پرسپولیس| سرمربی پرسپولیس

توانایی و قدرت سرزنی خریدهای جدید پرسپولیس می‌تواند جای خالی کنعانی‌زادگان و مغانلو سرزن را پوشش دهد و حتی از این پس پرسپولیس روی هوا خطرناک‌تر هم باشد.

 

اخبارورزشی:شهریار مغانلو از پرسپولیس جدا شد و به سپاهان پیوست تا هواداران نگران جای خالی او در تیم باشند اما گل محمدی با خریدهای جدید خود تلاش می‌کند نقاط قوت تیمش را حفظ کند و نقاط ضعف را هم پوشش دهد.

یکی از مهمترین ویژگی‌های شهریار مغانلو قامت بلند و قدرت سرزنی این بازیکن بود که با آمدن رضا اسدی، پرسپولیس روی ضربات ایستگاهی نه تنها نقطه قوت خود را حفظ کرده بلکه آن را تقویت هم کرد.

اسدی با قامت ۱۹۱ سانتی متر حدود ۴ سانتی متر از مغانلو بلندتر است و به دلیل تجربه بازی در خط دفاع توانایی سرزنی بهتری دارد.

علاوه بر اسدی، علیرضا ابراهیمی هم با ۱۸۶ سانتی متر قامت توانایی خوبی در سرزنی دارد و می تواند جای خالی کنعانی زادگان را پر کند.

با حضور این دو بازیکن در کنار علی نعمتی، فرشاد فرجی، سید جلال حسینی، مهدی عبدی و حتی عیسی آل کثیر پرسپولیس می تواند حساب ویژه ای برای گلزنی روی ضربات ایستگاهی باز کند.

منبع: خبرورزشی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار