کد خبر : 6130 / /
/

شهریار مغانلو/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

در فضای مجازی و میان هواداران پرسپولیس جو منفی زیادی علیه شهریار مغانلو ایجاد شده و پرسپولیسی‌ها اصلا انتظار نداشتند این مهاجم راهی سپاهان شود و عجیب‌تر از آن تمام تصایر خود با پرسپولیس را از صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پاک کند.

اخبار ورزشی : طی روزهای گذشته حدود ۲۲۰ هزار نفر از هواداران پرسپولیس شهریار مغانلو را آنفالو کردند .

 به نقل از خبرورزشی، در فضای مجازی و میان هواداران پرسپولیس جو منفی زیادی علیه شهریار مغانلو ایجاد شده و پرسپولیسی‌ها اصلا انتظار نداشتند این مهاجم راهی سپاهان شود و عجیب‌تر از آن تمام تصایر خود با پرسپولیس را از صفحه شخصی‌اش در اینستاگرام پاک کند.

در همین راستا در روزهای گذشته بسیاری از هواداران پرسپولیس مغانلو را آنفالو کردند و در این میان چند مربی و بازیکن پرسپولیس هم وارد عمل شدند. آخرین نفری که شهریار مغانلو را آنفالو کرده کسی نیست به جز سید جلال حسینی کاپیتان پرافتخار پرسپولیس که در واقع او هم به خاطر فشار هواداران و درخواست آنها این کار را کرده است وگرنه رابطه بدی با مغانلو نداشت.

هواداران پرسپولیس اصلاً انتظار نداشتند مغانلو از تیمشان جدا شده و راهی سپاهان شود. معمولاً مشابه این رفتارها را وقتی می‌دیدیم که یک پرسپولیسی به استقلال می‌رفت یا بلعکس یک استقلالی راهی پرسپولیس می‌شد اما حالا شهریار مغانلو در همان موقعیت قرار گرفته و پیش‌بینی می‌شود طی روزهای آینده هم تعداد زیاد دیگری از هواداران پرسپولیس او را آنفالو کنند.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.