کد خبر : 6098 / /
/

اخبارورزشی| اخبار تیم ملی| حامد لک

اختلاف حامد لک و کریم باقری در بازی پرسپولیس و پیکان کار دست گلر اول پرسپولیس داد و باعث شد جایی در لیست تیم ملی نداشته باشد.

اخبارورزشی:حامد لک با وجود بیشترین تعداد کلین شیت در لیگ برتر و عملکرد قابل قبول در لیگ قهرمانان آسیا نتوانست جواز حضور در لیست تیم ملی را بدست آورد و جای او سید حسین حسینی ملی پوش شد.

شاید برای خیلی‌ها این سوال پیش آید که چرا حسینی با وجود نیمکت نشینی‌های طولانی در استقلال به تیم ملی دعوت شد ولی نام لک در لیست اسکوچیچ نبود؟ سرمربی کروات تیم ملی ۳ دروازه‌بان آماده در اروپا دارد و نیازی به دروازه‌بان‌های لیگ برتری ندارد. به همین دلیل ترجیح می‌دهد افرادی را به تیم ملی دعوت کند که آینده دار باشند و از طرفی باعث ایجاد تنش در اردوها نشوند.

درگیری حامد لک با کریم باقری مربی تیم ملی و پرسپولیس دور از چشم اسکوچیچ نمانده و رفتار غیر حرفه ای لک او را از تیم ملی دور کرد. بعد از برخورد لک با آقا کریم دیگر بعید است حامد توسط اسکوچیچ به تیم ملی دعوت شود و تا پایان قرارداد این مربی، حامد جایی در تیم ملی ندارد.

این در حالی است که حامد لک پس از این اتفاقات با انتشار یک استوری از کریم باقری دلجویی کرده بود.

حامد لک

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار