کد خبر : 6090 / /
/

بازنشستگان/حقوق بازنشستگان/وام بازنشستگان

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران، از ثبت‌نام وام قرض‌الحسنه ۷ میلیون تومانی بازنشستگان، در روزهای آینده از طریق سایت کانون کارگران و بازنشستگان خبر داد.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی تهران، از ثبت‌نام وام قرض‌الحسنه ۷ میلیون تومانی بازنشستگان، در روزهای آینده از طریق سایت کانون کارگران و بازنشستگان خبر داد.

علی دهقان‌کیا، درباره ثبت‌نام بازنشستگان برای دریافت وام قرض‌الحسنه توضیح داد: براساس برنامه‌ریزی ثبت‌نام از متقاضیان هر ماه از طریق سایت خانه کانون کارگران و بازنشستگان در استان‌های مختلف از جمله شهر تهران انجام می‌شود.

وی تصریح کرد: براساس برنامه‌ریزی که از توسط سازمان تأمین اجتماعی لحاظ شده است اوایل هر ماه سایت اشاره شده باز و بازنشستگان می‌توانند با مراجعه به آن اقدام به ثبت‌نام برای دریافت وام قرض‌الحسنه کنند.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی شهر تهران ضمن اشاره به اینکه مبلغ در نظر گرفته شده برای وام بازنشستگان هفت میلیون تومان است گفت: این وام با سود ۴ درصد و بازپرداخت دو ساله برای بازنشستگان در نظر گرفته شده است.

دهقان‌کیا اضافه کرد: در همین ارتباط بازنشستگان می‌توانند در روزهای آینده با مراجعه به سایت کانون کارگران و بازنشستگان اقدام به ثبت‌نام سهمیه شهریور و در نهایت دریافت وام خود کنند.

وی درباره زمان پرداخت وام ۷ میلیونی شهریورماه به بازنشستگان گفت: کسانی که در سایت اشاره شده ثبت‌نام و در نهایت تأیید شوند وام خود را چند روز پس از حقوق شهریورماه دریافت خواهند کرد.

رئیس کانون بازنشستگان تأمین اجتماعی ادامه داد: امسال قرار است ۴۰۰ هزار بازنشسته از وام قرض‌الحسنه هفت میلیون تومانی استفاده کنند که یک‌ششم از بازنشستگان کل کشور را، بازنشستگان شهر تهران تشکیل می‌دهند (تسنیم).

مطالعه گزارش‌های آیا طرح همسان‌سازی اجرایی می‌شود؟ و عزل مدیرعامل شستا به دلیل عدم امانتداری پیشنهاد می‌شود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.