کد خبر : 6062 / /
/

اخبار ورزشی| اخبار پرسپولیس| سرمربی پرسپولیس

اینکه باشگاه‌های ما به مفت‌ بازی عادت کرده‌اند بد است، نه رفتار پرتغالی‌ها که از آب کره می‌گیرند و بازیکن خودمان را ۴ برابر قیمت به‌ خودمان می‌فروشند.

 

اخبارورزشی:باشگاه پرسپولیس که از حفظ شهریار مغانلو ناامید شده‌ بود بیانیه صادر کرد و مدعی شد سانتاکلارا پرتغال برای صدور رضایتنامه این بازیکن، درخواست ۷۵۰ هزار یورویی از سرخپوشان داشته است.

طبیعتا پرسپولیس چنین پولی نداشت که بدهد، اما رفتار باشگاه پرتغالی هرگز قابل ملامت نیست.

آنها بازیکن گلزن لیگ ایران را شاید با یک‌ چهارم این قیمت جذب کردند، بعد که دیدند فعلا نیازی به او نداشت به پرسپولیس قرضش دادند و حالا هم که باشگاه ایرانی را برای ادامه همکاری مشتاق می‌بینند، طبیعتا دنبال کسب درآمد بالا از ناحیه چنین انتقالی هستند.

فوتبال همین است. تیم‌ها برای ادامه حیات ناچار هستند از چنین منابعی درآمدزایی کنند و رفتار سانتاکلارا هم کاملا دقیق و حرفه‌ای بوده است.

درست نقطه مقابل چنین سیاستی را در باشگاه‌های ایرانی می‌بینیم؛ جایی که سهم پرسپولیس از انتقال شجاع خلیل‌زاده، بشار رسن، محمدحسین کنعانی‌زادگان، مهدی ترابی، احمد نوراللهی و... به لیگ قطر «صفر» ریال بوده است!

اینکه باشگاه‌های ما به مفت‌ بازی عادت کرده‌اند بد است، نه رفتار پرتغالی‌ها که از آب کره می‌گیرند و بازیکن خودمان را ۴ برابر قیمت به‌ خودمان می‌فروشند.

به جای صدور بیانیه‌های پوپولیستی، کمی از این کارها یاد بگیرید. راستی سعید حسین‌پور ۲۲ ساله را چند فروختید؟

منبع: همشهری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار