کد خبر : 6035 / /
/

اخبار روز/اخبار مهم روز/اخبار حوادث

سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی ۳ روزه در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در غرب کشور خبر داد.​

 سازمان هواشناسی از بارش باران، رعدوبرق و وزش باد شدید موقتی ۳ روزه در برخی استان ها و افزایش نسبی دما در غرب کشور خبر داد.

سازمان هواشناسی برای برخی استان های کشور بارش باران و وزش باد شدید موقتی سه روزه پیش بینی کرد. هواشناسی همچنین پیش بینی کرد که دمای هوای در نیمه غربی کشور گرم می شود. مطابق پیش بینی هواشناسی، شمال غربی کشور نیز شاهد بارش پراکنده باران خواهد بود. البته طبق پیش بینی هواشناسی در روزهای جمعه و شنبه هوای بیشتر مناطق کشور پایدار خواهد بود. همچنین طبق پیش بینی هواشناسی روزهای پنجشنبه و جمعه بخش هایی از خلیج فارس و دریای عمان مواج خواهد بود.

بر اساس تحلیل نقشه‌های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی امروز در ساعات بعد از ظهر و اوایل شب در برخی مناطق کرمان، ارتفاعات و شمال هرمزگان در ارتفاعات جنوب سیستان و بلوچستان، جنوب و شرق فارس، نیمه غربی مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی در استانهای قزوین، البرز، تهران و سمنان رگبار رعد و برق و وزش باد شدید موقتی پیش‌بینی می‌شود.

همچنین امروز در برخی مناطق آذربایجان شرقی آذربایجان غربی اردبیل و گیلان افزایش ابر و بارش پراکنده باران پیش‌بینی شده است. فردا چهارشنبه 3 شهریور 1400 و پنجشنبه در گیلان مازندران و ارتفاعات البرز مرکزی بارش پراکنده پیش بینی می شود.

بر اساس اعلام سازمان هواشناسی جمعه و شنبه هفته آینده در اکثر مناطق کشور جو پایداری حاکم است. از امروز تا آخر هفته در نوار شرقی کشور وزش باد شدید ادامه دارد، در مدت یاد شده دمای هوا در نیمه غربی کشور به طور نسبی افزایش می یابد.

همچنین از پنجشنبه بعد از ظهر و طی روز جمعه بخش های مرکزی خلیج فارس و شرق دریای عمان مواج است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار