کد خبر : 6010 / /
/

پرسپولیس/اخبار پرسپولیس/خبر ورزشی

رضا اسدی یکی از بازیکنانی است که به احتمال زیاد، فصل آینده در یکی از دو تیم محبوب پایتخت بازی خواهد کرد.

اخبار ورزشی :  درباره رقم درخواستی رضا اسدی از پرسپولیس، روایت جدیدی منتشر شده است.

 رضا اسدی یکی از بازیکنانی است که به احتمال زیاد، فصل آینده در یکی از دو تیم محبوب پایتخت بازی خواهد کرد.

اگر چه دیروز اخباری درباره مذاکره فرهاد مجیدی با ایجنت رضا اسدی در چند رسانه مطرح شد اما اکثر گمانه‌زنی‌ها حاکی از آن است که این بازیکن احتمالا پرسپولیسی خواهد شد و حتی دیشب اخباری منتشر شد درباره اینکه اگر اسدی در ساعات پایانی یکشنبه شب به باشگاه پرسپولیس نرود، قطعا دوشنبه برای مذاکره نهایی راهی ساختمان این باشگاه خواهد شد.

در چنین شرایطی، روزنامه فرهیختگان روایت جدیدی درباره شرطهای اسدی برای پرسپولیس منتشر کرده است.

بر اساس این روایت – که منبعش یکی از مدیران باشگاه پرسپولیس بوده – هافبک مورد نظر یحیی گل‌محمدی  پیشنهادی 20 میلیاردی که با آپشن‌هایش به 25 میلیارد نیز می‌رسد به پرسپولیس ارائه کرده است. 

نکته جالب اینکه این تنها شرط اسدی برای توافق با پرسپولیس نبوده و طبق گزارش این روزنامه، او از سرمربی پرسپولیس خواسته که هرگز در پست دفاعی برای تیمش به میدان نرود و هافبک دفاعی باشد. ظاهرا بازی کردن این بازیکن در پست دفاع برای تراکتور موجب‌شده تا او در سنت پولتن نیز به مشکل بخورد و مسئولان باشگاه اتریشی به او اعلام کرده‌اند بدنش از فرم هافبک خارج شده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.