کد خبر : 5866 / /
/

استقلال/اخبار استقلال/اخبار ورزشی

علی اصغر ملکیان در مصاحبه‌ای مفصل با باشگاه خبرنگاران شدیدا از برخی شاگردان فرهاد مجیدی به خاطر درخواستهای عجیبشان هنگام مذاکره با مددی و همکارانش انتقاد کرده است.

اخبار ورزشی : کدام بازیکن استقلال مخاطب صحبتهای رئیس هیات مدیره این باشگاه است؟

ملکیان اسمی از این بازیکنان نام برده منتهی در بخشی از این مصاحبه کدهای بازیکنی را داده که از دید او برای استقلال حاشیه‌ساز شده بودد.

رئیس هیات مدیره استقلال گفته است: بازیکنی که بیش از ۵ میلیارد تومان رقم قرارداد او در یک فصل است و دائم درخواست‌های عجیب و غریب از باشگاه دارد، به دفعات با انجام مصاحبه‌های خود حاشیه سازی می‌کند و تمرکز تیم را قبل از بازی حساس و مهم سلب کرده بود. آیا این فرد نسبت به باشگاه متعهد بوده و مسئولیت پذیر است؟ مهم‌تر اینکه هواداران استقلال برای او ارزش و احترام دارند؟! قطعا خیر. چرا که تمام فکر و نیت این بازیکن منافع شخصی خودش است و هر اتفاقی که برای تیم رخ دهد اصلا برای او اهمیت نداشته و ندارد.

ملکیان در ادامه صحبتهایش مدعی شده این بازیکن قطعا فصل آینده جایی در استقلال نخواهد داشت: وجود این نوع بازیکنان آفت و سم برای استقلال است؛ لذا باید استقلال از وجود چنین بازیکنانی بی تعصب و منفعت طلب شخصی پاکسازی شود. در جایی که باید نمایش قابل قبولی را داشته باشیم با حضور برخی از بازیکنان بی تفاوت و بیخیال عملکرد ضعیفی ارائه می‌شود و به راحتی آب خوردن باعث از دست رفتن جام می‌شوند، اما فصل جدید با کنار گذاشتن این نوع بازیکنان بی تعصب شرایط تغییر خواهد کرد.

اینکه مخاطب صحبتهای رئیس هیات مدیره استقلال کدام بازیکن یا بازیکنان هستند، احتمالا به زودی مشخص خواهد شد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.