کد خبر : 5832 / /
/

مهدی طارمی / عکس مهدی طارمی / بیوگرافی مهدی طارمی

مهاجم ایرانی پورتو در برد تیمش تاثیرگذار بود و با یک پاس عمقی زیبا، زمینه‌ساز گل اول بازی شد تا پورتو با دبل تونی مارتینز حریفش را شکست دهد.

اخبار ورزشی :  نمایش خوب مهدی طارمی در بازی دیشب پورتو و فامالیسائو مورد توجه رسانه publico پرتغال قرار گرفته است.

مهاجم ایرانی پورتو در برد تیمش تاثیرگذار بود و با یک پاس عمقی زیبا، زمینه‌ساز گل اول بازی شد تا پورتو با دبل تونی مارتینز حریفش را شکست دهد.

رسانه پرتغالی از طارمی و مارتینز به عنوان مردان اصلی پورتو در بازی دیشب نام برده و نوشته گروه T&T( ابتدای نام خانوادگی طارمی و ابتدای نام مارتینز) موفق شدند سه امتیاز بازی با فامالیسائو را به حساب پورتو واریز کنند تا این برای دومین هفته متوالی در لیگ پرتغال برنده شود.

از دید نویسنده مطلب، یکی از نکات مثبت پورتو در بازی دیشب، نمایش طارمی بود و او نه تنها همکاری بسیار خوبی با مارتنیز داشت و با یک پاس گل عالی او را در موقعیت گلزنی قرار داد بلکه هر وقت پورتو به حمله نیاز داشت، طارمی به بهترین شکل ممکن در خدمت تیمش بود و به عنوان مهاجم دوم توانست توانایی‌هایش را نشان دهد.

درباره طارمی بد نیست به این نکته اشاره کنیم که بعد از تونی مارتینز که به عنوان بهترین بازیکن میدان انتخاب شد، طارمی با کسب نمره 7.8 در کنار اوتاویو، دومین بازیکن برتر پورتو جلوی فامالیسائو بود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار