کد خبر : 5706 / /
/

اخبار ورزشی| رئیس فدراسیون فوتبال| عزیزی خادم

کار با این فدراسیون سخت نیست و هر برنامه پیش از اجرا، کارشناسی درست، دقیق و سریع می‌شود. طبق اساسنامه، کمیته سیاست گذاری می‌کند و مسئولیت اجرا با دپارتمان است

اخبار ورزشی:رئیس فدراسیون فوتبال گفت: بدون تعارف گفتیم هر کسی نمی‌تواند کار کند به راحتی از یکدیگر خداحافظی می‌کنیم.

شهاب‌الدین عزیزی خادم در خصوص چیدمان کمیته فوتسال اظهار داشت: چیدمان کمیته فوتسال برای ما بسیار مهم بود که چگونه باشد تا تلفیقی از هیات رئیسه، استان ها، باشگاه‌ها و قهرمانان را در ترکیب کمیته داشته باشیم.

عزیزی خادم ادامه داد: کار با این فدراسیون سخت نیست و هر برنامه پیش از اجرا، کارشناسی درست، دقیق و سریع می‌شود. طبق اساسنامه، کمیته سیاست گذاری می‌کند و مسئولیت اجرا با دپارتمان است. تیم ملی فوتسال و لیگ فوتسال اهمیت بسیار زیادی دارد و هر اقدامی که در جهت افرایش سطح کیفی نیاز باید را حمایت می‌کنیم.

وی تصریح کرد: رویکرد فدراسیون عدم توصیه پذیری و شفافیت است. ضمن اینکه تاکید کردیم جلسات باید برنامه محور باشد. ما در ادامه برنامه‌های توسعه‌ محور فدراسیون موضوع استعدادیابی فوتبال و فوتسال بانوان و آقایان ماموریت ویژه‌ای به پلت‌فرم فدراسیون داده‌ایم. پیش از این بخش استعدادیابی فاقد اعتبار جداگانه بود، اما الان چندین میلیارد اختصاص پیدا می‌کند.

عزیزی خادم در مورد کمیته‌های فدراسیون فوتبال گفت: کمیته ها بازوان مشورتی ما در حوزه سیاست‌گذاری هستند و منتظر برنامه یک ساله کمیته فوتسال هستیم. ضمن اینکه بدون تعارف گفتیم هر کسی نمی‌تواند کار کند به راحتی از یکدیگر خداحافظی می‌کنیم. حجم کار بسیار بالا است. در بخش تیم‌های ملی مسئولیت با خود من است، اما مشورت کارشناسی می‌گیرم. در همه حوزه‌ها چارچوب مشخص است و هر جا نیاز به کمک من باشد، هستم. ضمن اینکه کامرانی‌فر نیز مسلط است و هر جا لازم باشد با قدرت پای کار است.

منبع: فارس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.