کد خبر : 5409 / /
/

قورت داد ناخن گیر توسط کودک

قورت دادن ناخن گیر توسط پسربچه خردسال مادر جوان را وحشت زده کرد ، او که تلاش می کرد ناخن گیر را از دهان فرزندش بیرون بکشد در مقابل لج بازی کودک موفق نبود.

قورت دادن ناخن گیر توسط پسربچه خردسال مادر جوان را وحشت زده کرد ، او که تلاش می کرد ناخن گیر را از دهان فرزندش بیرون بکشد در مقابل لج بازی کودک موفق نبود.

به گزارش شبکه خبری تهران نیوز، پسربچه کنجکاو در مقابل چشمان مادرش در حال بازی با وسایلی که هیچ ارتباطی به اسباب بازی های کودکانه ندارد ناخن گیر را قورت داد ، والدین وحشت زده کودکش را به سرعت به بیمارستان رساند.

"گو هونگ بو" پسربچه ۱۶ ماهه چینی در حال بازی با وسایل روی زمین ناخن گیر را برداشته و داخل دهانش گذاشته بود ، مادرش با دیدن این وضعیت به سرعت به سمت او آمد تا به روشی ناخن گیر را از دهان کودکش خارج کند اما لج بازی "گو" بر تلاش مادرش غلبه کرد و ناخن گیر از بین انگشتان مادر رها شده و به داخل گلوی پسرش رفت و درنهایت قورت داده شد ؛ والدین شوکه کودک به سرعت او را به بیمارستانی واقع در شمال شرق چین رساندند تا هرچه سریعتر ناخن گیر از شکم فرزندشان خارج شود چرا که اگر جسم فلزی وارد روده ی کودک می شد عواقب سخت تری در پی خواهد داشت.

دکتر "بیان پنگ" بعد از انجام عکسبرداری ها مطمئن شد که ناخن گیر هنوز داخل شکم کودک است و از انجایی که در مدت ۳۰ دقیقه بعد از قورت دادن ناخن گیر کودک به بیمارستان رسانده شده بود شانس نجات او بالا بود.

وضعیت خوب او و اقدام به موقع والدینش مانع از انجام جراحی های دردناک شد و پزشک موفق شد با انجام آندوسکوپی ناخن گیر را از داخل معده کوده خارج کند ، اقدامی که ۲۵ دقیقه طول کشید و در نهایت باموفقیت جان بیمار را نجات داد.

منبع : برنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار