کد خبر : 5392 / /
/

معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: حضور هوشیارانه و به موقع مامور پلیس امنیت عمومی، مانع از خودکشی دختر جوان ۲۳ ساله شد.​

معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ گفت: حضور هوشیارانه و به موقع مامور پلیس امنیت عمومی، مانع از خودکشی دختر جوان ۲۳ ساله شد.

سروان "محمد زیدی" در بیان جزئیات این خبر اظهار داشت: اواخر هفته گذشته یکی از ماموران پلیس امنیت عمومی تهران پس از ترک محل خدمت در حال مراجعه به منزل بودکه در حوالی خیابان "شریعتی" پیکر بی رمق دختر جوانی را مشاهده می کند و بلافاصله برای بررسی موضوع به مصدوم نزدیک می شود.

وی ادامه داد: با مشاهده خونریزی ناشی از بریدگی با جسم تیز بلافاصله مامور انتظامی در بررسی های اولیه در می یابد که این دختر جوان ۲۳ ساله قصد خودکشی دارد.

معاون اجتماعی پلیس امنیت عمومی تهران با بیان اینکه با ارائه خدمات مشاوره ای و تلاش این همکار در عمل نوع دوستانه و خدا پسندانه، این دختر جوان از خودکشی منصرف و نجات می یابد، گفت: پلیس در همه حال و در هر زمان حافظ جان، مال و ناموس مردم بوده و شبانه روز در جهت تامین امنیت شهروندان تلاش خواهد کرد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.