کد خبر : 52652 / /
/

حداقل حقوق سربازان مجرد و متاهل چقدر شد ؟ | خبر مهم درباره افزایش حقوق سربازان !

حقوق سربازان متاهلی که خدمت سربازی خود را در مناطق عملیاتی می‌گذرانند، در فروردین ۱۴۰۳ حداقل ۱۰ میلیون و ۲۳۰ هزار تومان تعیین شده، با این حال با اعتبارات مصوب شده در مجلس، حداقل حقوق اردیبهشت این سربازان معادل ۱۱ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان خواهد بود.

حداقل حقوق سربازان مجرد و متاهل چقدر شد ؟ | خبر مهم درباره افزایش حقوق سربازان !

حسن دهنوی نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳ با بیان اینکه حقوق ⁧سرباز⁩ان در جداول قانون بودجه ۱۴۰۳ اصلاح شده است، اظهار کرد: بر این اساس، حداقل حقوق سربازان مجرد در مناطق غیرعملیاتی ۵ میلیون و ۴۶۰ هزار تومان و حداقل حقوق سربازان متاهل در مناطق عملیاتی ۱۱ میلیون و ۵۳۵ هزار تومان تعیین شده است.

حداقل حقوق سربازان متاهل در ناحیه شهری و مناطق غیرعملیاتی که در فروردین ۱۴۰۳، حدود ۷ میلیون و ۹۹۰ هزار تومان بود با مصوبه مجلس، به حداقل ۹ میلیون ۵۷۳ هزار تومان رسید. همچنین حقوق سربازان مجرد در منطقه عملیاتی به رقم ۸ میلیون ۴۵۰ هزار تومان می‌رسد.

به گفته نایب رییس کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۳، حدود ۶ هزار میلیارد تومان منابع جدید برای افزایش حقوق سربازان اضافه شده و بر این اساس، حقوق این افراد بیش از ۲۰ برابر رشد کرده است./کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.