کد خبر : 52520 / /
/

فداکاری پلیس جوان برای نجات زن مسن | خودش را به دل آتش زد

مامور پلیس جوان، وقتی متوجه گرفتار شدن زن سالخورده در خانه آتش‌ گرفته شد، خود را به آتش زد تا این زن را نجات دهد.

فداکاری پلیس جوان برای نجات زن مسن | خودش را به دل آتش زد

این حادثه چند روز پیش در شهرستان سیاهکل در استان گیلان رخ داد. آن روز یکی از مأموران کلانتری سیاهکل در حال گشتزنی در یکی از محله‌های شهر بود که متوجه دود سیاهی شد که از پشت بام یک خانه مسکونی به هوا بلند شده بود. همه‌‌چیز از وقوع آتش‌سوزی در این خانه حکایت داشت و مأمور جوان به سرعت خود را به آنجا رساند، اما هر چه در زد، جوابی نشنید. او در ادامه متوجه فریادهایی شد که از داخل خانه به گوش می‌رسید.

در این شرایط با رعایت نکات ایمنی خودش را به داخل خانه رساند و متوجه شد که در آنجا زنی سالخورده زندگی می‌کند که گرفتار آتش شده و قادر به خروج از خانه نیست. مأمور جوان به سرعت دست به‌کار شد و به دل آتش زد و توانست این زن را از داخل خانه بیرون بکشد و جانش را نجات دهد.

به‌گفته سرهنگ محمدرضا رحمانی، فرمانده انتظامی شهرستان سیاهکل، پس از نجات زن 70ساله توسط مأمور پلیس، نیروهای امدادی در محل حاضر شدند و حریق را مهار کردند.

خوشبختانه در این حادثه به کسی آسیب نرسید. به ‌گفته وی، علت آتش‌سوزی و میزان دقیق خسارت وارده توسط کارشناسان آتش‌نشانی در دست بررسی است./همشهری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.