کد خبر : 52171 / /
/

تست شخصیت شناسی | می خواهید بدانید از نظر دیگران دقیقا چه جور آدمی هستید؟

تست های شخصیت شناسی همیشه راهی آسان و جذاب برای شناخت جنبه های شخصیتی شما هست. برای این‌که بفهمید در درون یک شخص چگونه است، باید به او نزدیک شوید.

تست شخصیت شناسی | می خواهید بدانید از نظر دیگران دقیقا چه جور آدمی هستید؟

تست شخصیت شناسی امروز برای شما آشکار خواهد ساخت که چگونه شخصی هستید، خوب یا بد؟ با دقت به تصویر نگاه کنید و بگوئید در نگاه اول چه دیدید!؟ نوع دید شما نشان می دهد که از نظر دیگران دقیقا چه جور آدمی هستید.

 

این تست یک توهم نوری است. توهمات نوری تصاویری عمیقا جذاب هستند، اما متفاوت از آنچه که ما می بینم. این تصاویر در فریب دادن ذهن ما عالی عمل می کنند. خصوصا این‌گونه تست ها ارتباطات بین سلول های مغز و چشم را تقویت می کنند، سرعت تحلیل چشم و ذهن را بهبود می بخشند و راهی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت هستند. در واقع این تصاویر نحوه درک مغز از اشیا را به چالش می کشد.

این تصاویر می توانند پرتره ای از افراد، اشیاء یا یک نقاشی باشد. توهمات نوری انواع زیادی دارد. به این ترتیب این تصاویر می تواند در شناسایی شخصیت افراد موثر باشند. به تصویر تست شخصیت وابسته به برداشت اول نگاه کنید و بگوئید ابتدا در تصویر چه دیدی؟

تست شخصیت وابسته به برداشت اول

دیدن سر یک مرد

اگر ابتدا سر یک مرد را در تست شخصیت وابسته به برداشت اول دیدید، ۸۰ درصد خوب و ۲۰ درصد بد هستید. به این ترتیب یک فرد کاملا متعادل هستید. شما شخصی خوشرو، مهربان و اجتماعی هستید و اطرافیان‌تان شما را بخاطر این ویژگی های اخلاقیتان دوست دارند. در شرایط سخت همگی روی شما حساب می کنند. بنابراین بهتر است آن‌ها را ناامید نکنید.

دیدن کشتی

به گفته کارشناسان حوزه روان شناسی اگر ابتدا کشتی را در تست شخصیت وابسته به برداشت اول دیدید، شما ۱۰۰ درصد شخص بدی هستید. «شما حتی دست شیطان را از پشت خواهید بست.»ناراحت نشوید، این نگاه افراد به شماست. ممکن است کاملاً غلط باشد. شما عادت دارید ضعف مردم را به آن‌ها بگوید. خوب اغلب مردم دوست ندارند دیگران ضعف شان را بگوید، حتی اگر به قصد کمک باشد. اما شما معتقدید که انتقاد سالم به افراد کمک می کند تا شخص بهتری شوند. اما دوستانتان به خاطر همین ویژگی از شما متنفر می شوند.

 

جدا از این‌ها، شما فردی بسیار سرسخت هستید، دوست دارید به تنهایی زندگی را پیش ببرید. زیرا فکر می کنید با تنها زندگی کردن به نتایج بهتری می رسید. علاوه بر این، شما موفق و با اعتماد به نفس هستید، و این باعث می شود افراد حسود در اطرافتان بیشتر شود.

دیدن دریا

اگر ابتدا متوجه دریا در تست شخصیت وابسته به برداشت اول شدید، پس ۱۰۰ درصد شخص مهربان هستید. شما شخصیت بسیار لطیفی دارید و تمام تلاش‌تان را می کنید تا از دعوا اجتناب کنید. شما از آن دسته افرادی هستید که اگر  کسی به صورت‌تان سیلی بزنند، آن طرف صورتتان را هم کج می کنید تا یک سیلی دیگر هم بزند. در واقع تمام این کار ها را انجام دهید تا از درگیری اجتناب کنید. همیشه به نیازمندان کمک می کنید. اما فراموش نکنید که محبت بیش از حد باعث می شود تا دیگران از شما سو استفاده کنند.

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.