کد خبر : 52145 / /
/

برق‌گرفتگی راز همسر دوم را برملا کرد | مرد تهرانی در حال تعمیر کولر زن دومش فوت کرد !

مرگ ناگهانی مردی که در حال تعمیر کولر جانش را از دست داد راز ازدواج دوم او را فاش کرد.

برق‌گرفتگی  راز همسر دوم را برملا کرد | مرد تهرانی در حال تعمیر کولر زن دومش فوت کرد !

ماموران کلانتری 120 سیدخندان ظهر امروز در تماس با بازپرس کشیک قتل تهران از مرگ مرد میانسالی بر اثر برق گرفتگی و سقوط از بلندی خبر دادند. در پی این خبر بازپرس محسن اختیاری از شعبه اول بازپرسی دادسرای جنایی تهران دستور انجام تحقیقات لازم به ماموران کلانتری را داد. از آنجایی که شواهد و قرائن و گفته‌های شاهدان حکایت از آن داشت که قتلی صورت نگرفته است بازپرس جنایی دستور داد هویت متوفی و خانواده‌اش شناسایی شوند و مورد تحقیق قرار بگیرند. همچنین جسد برای معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شود.

در پی این دستورات ماموران کلانتری 120 سیدخندان در مورد هویت متوفی تحقیق کردند. اهالی ساختمان از دلیل حضور مرد در محل حادثه اظهار بی‌اطلاعی کردند و در ادامه مشخص شد مرد فوت شده در سال 96 ازدواج صیغه‌ای انجام داده بود. در زمان وقوع این حادثه نیز در حال تعمیر کولر خانه همسر دوم خود بود که دچار سانحه شد و در نهایت جان خود را از دست داد. به این ترتیب رازی که مرد میانسال سال‌ها مخفی کرده بود پس از حادثه برق‌گرفتگی و فوت او برملا شد.

در حال حاضر جسد این مرد به پزشکی قانونی انتقال یافته است تا پس از انجام معاینات معمول و تشریفات قانونی تحویل خانواده‌اش شود./سایت جنایی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.