کد خبر : 51824 / /
/

رفیق کشی مسلحانه به خاطر سوء ظن | دلیل عجیب مرد جوان برای قتل رفیق صمیمی اش

مردی که دوستش را به خاطر سوء ظن به قتل رسانده است، دستگیر شد.

رفیق کشی مسلحانه به خاطر سوء ظن | دلیل عجیب مرد جوان برای قتل رفیق صمیمی اش

روز 24 اسفند سال گذشته، کشف جسد مرد جوانی در یک خودروی پژو 206 در محله افسریه از سوی رهگذران به مرکز فوریت‌های پلیسی 110 گزارش داده شد.

با اعلام این خبر، تیمی از  کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد جوانی را مشاهده کردند که بر اثر شلیک گلوله از ناحیه سر به قتل رسیده بود.

تحقیقات ابتدایی تیم جنایی حکایت از آن داشت، قاتل هنگامی که داخل خودروی مرد جوان نشسته دقایقی پس از صحبت کردن با انگیزه نامشخصی وی را با ضرب گلوله از ناحیه سر به قتل رسانده و پس از ارتکاب جنایت خودرو را جابه‌جا کرده است.

کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی در نخستین گام با اقدامات اطلاعاتی هویت مقتول را به دست آوردند و با بهره‌گیری از شیوه‌های کشف نوین جرم در کوتاه‌ترین زمان ممکن پی بردند که وی با مرد جوانی به نام بابک که این اواخر رفت و آمد خانوادگی داشته اختلاف پیدا کرده است.

بررسی‌های تخصصی کارآگاهان بیانگر آن بود، بابک مقتول را چندین مرتبه به خاطر ارتباط نزدیک با اعضای خانواده‌اش تهدید کرده و محل زندگی بابک نیز در نزدیکی صحنه جنایت است.

همین سرنخ مهم برای کارآگاهان کافی بود تا متهم بازداشت شود. او پس از انتقال به اداره پلیس در جریان تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی گفت: مقتول یکی از دوستانم بود و به همین خاطر رفت و آمد خانوادگی داشتیم؛ در جریان این روابط حس کردم مقتول با یکی از اعضای خانواده‌ام می‌خواهد ارتباط برقرار کنم که چندین‌بار هشدار دادم اما فایده‌ای نداشت؛ به خاطر همین تصمیم گرفتم تا او را به قتل برسانم. بدین ترتیب با مقتول در نزدیکی جاده مسگرآباد قرار ملاقات گذاشتم و در خودرویش نشستم؛ پس از دقایقی مشاجره کردن با یکدیگر با سلاح کلت‌کمری‌ خود که از قبل تهیه کرده بودم او را با ضرب یک گلوله از ناحیه سر به قتل رساندم و پس از ارتکاب جرم خودرو را جا‌به‌جا کردم و اسلحه را به یک کانال آب انداختم.

با توجه به اظهارات ضد و نقیض متهم در جریان تحقیقات جنایی پرونده بررسی‌ها در رابطه با این قتل همچنان ادامه دارد./سایت جنایی

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.