کد خبر : 5104 / /
/

عکس جدید مهدی پاکدل و همسرش رعنا آزادی ور با دوستانشان را در ادامه می بینید.

 

رعنا آزادی ور متولد فروردین ماه سال ۱۳۶۲ است.وی با بازی در فیلم مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲) فعالیت در سینما را آغاز کرد و با یک سال دوری از سینما با بازی در سه فیلم در سال ۱۳۸۴ موقیعت خود را در سینما تثبیت کرد. رعنا آزادی ور با بازی در فیلم پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵) برای بار نخست بازی در نقش اول را همراه با نیما شاهرخ شاهی تجربه کرد. او در فیلم درباره الی نقش همسر یکی از زوج‌های جوان فیلم را بازی می‌کند که در داستان سه روزه سفر این زوج‌ها به شمال در گیر است و با بازی در این نقش در سیر داستان هم پای سایر شخصیت‌های داستان با اتفاقات روبرو می‌شود.

وی به شدت گزیده کار و محتاط است است و در انتخاب نقش‌ها دقت کافی را انجام می‌دهد او در جشنواره فیلم فجر ۹۳ با سه فیلم خانه دختر، داره صبح میشه و این سیب هم برای تو، حضور موفقی داشت که در فیلم خانه دختر نقش دختری را ایفا می‌کند که به دلیل سوظن خانواده نامزدش به دوشیزه بودن او مسیر زندگی اش عوض می‌شود. وی در جشنواره فیلم فجر ۹۴ هم با فیلم خشم و هیاهو چهارمین تجربه کارگردانی هومن سیدی حاضر خواهد شد. رعنا آزادی ور بازیگر نقش جملیه در فیلم محمدرسول الله (ص) نیز بوده است.

سمیرا سریال زخم کاری-خشم و هیاهو (فیلم ۱۳۹۴) (هومن سیدی، ۱۳۹۴)

-محمد رسول الله (مجید مجیدی، ۱۳۹۳)

-این سیب هم برای تو (سیروس الوند، ۱۳۹۳)

-خانه دختر (شهرام شاه حسینی، ۱۳۹۳)

-داره صبح میشه (یلدا جبلی، ۱۳۹۳)

-نخودی (جلال فاطمی، ۱۳۸۸)

-تهران در جستجوی زیبایی (مهدی کرم پور، ۱۳۸۷)

-درباره الی (اصغر فرهادی، ۱۳۸۷)

-خاک آشنا (بهمن فرمان آرا، ۱۳۸۶)

-پارک وی (فریدون جیرانی، ۱۳۸۵)

-زاگرس (محمدعلی نجفی (فیلم ساز)، ۱۳۸۴)

-کارگران مشغول کارند (مانی حقیقی، ۱۳۸۴)

-هوو (علیرضا داوودنژاد، ۱۳۸۴)

-مارمولک (کمال تبریزی، ۱۳۸۲)

-آفتاب پشت برف (رضا سبحانی، ۱۳۸۲)

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.