کد خبر : 50865 / /
/

فال 28 اسفند | فال حافظ | فال روزانه برای همه ماه ها

فال حافظ امروز دوشنبه ۲۸ اسفند | توصیه حافظ برای آخرین روزهای سال 1402

همواره در گذر زمان تفال به حافظ در فرهنگ عامیانه ما باقی مانده است. در ادامه فال حافظ مخصوص روز ۲۸ اسفندماه از نظر خوانندگان محترم می‌گذرد. تفال به حافظ ۲۸ اسفندماه را بخوانید.

فال حافظ امروز دوشنبه ۲۸ اسفند | توصیه حافظ برای آخرین روزهای سال 1402

فال | فال حافظ روشی سرگرم کننده و جالب برای پیش بینی آینده است. نتایج این فال بر اساس طالع بینی و تفسیر اشعار حافظ، شاعر بزرگ ایرانی، انجام می‌شود. در این پست با فال حافظ روزانه دوشنبه 28 اسفند 1402 بر اساس ماه تولد همراه ما باشید. برای آگاه شدن از اتفاقات جالب پیش رویتان فال روزانه خود را بخوانید.

برای اینکه  فال حافظ  امروز ۲۸ اسفند با تفسیر و تفسیر دقیق را بدانید این مطلب را از دست ندهید.

فال حافظ  امروز به متولدین ماه های مختلف توصیه های متفاوتی دارد.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین فروردین

غزل شماره ۴ دیوان حافظ: صبا به لطف بگو آن غزال رعنا را

تعبیر غزل شماره ۴ حافظ در فال شما:

مدتی است دچار کبر و خودبینی شده اید، این خصلت ناپسند آفت زندگی شماست و باید از آن برحذر باشید. با دیگران با محبت و مهربانی رفتار کنید و در زمان بی نیازی به آن ها کمک کنید.

حواستان باشد که هیچکس برای همیشه در اوج یا قعر باقی نخواهد ماند. در کارها با افراد صالح و دانا مشورت کنید و ناامیدی را کنار بگذارید. ظاهربین نباشید و به خداوند توکل کنید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین اردیبهشت

غزل شماره ۳۴۰ دیوان حافظ: من که از آتش دل چون خم می در جوشم

تعبیر غزل شماره ۳۴۰ حافظ در فال شما:

انسانی صبور و شکیبا هستید که هنگام مواجهه با موانع و سختی های زندگی به راحتی از میدان به در نمی روید. این از خصلت های خوب شما است.

امید خود را از دست ندهید، در کارها با دوستان دلسوز و مورد اعتماد خود مشورت کنید و به کمک آن ها تکیه کنید. به خداوند توکل داشته باشید و از یاد او غافل نشوید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین خرداد

غزل شماره ۴۰۹ دیوان حافظ: ای خونبهای نافه چین خاک راه تو

تعبیر غزل شماره ۴۰۹ حافظ در فال شما:

راهی که رفته اید با روحیه شما سازگار نیست، انسان آرام و دوستدار صلح هستید اما در مسیری قدم گذاشته اید که سراسر جنگ و تنش و خونریزی است. از راه رفته بازگردید.

مدتی است حسرت چیزی داشتن چیزی را می خورید. مراد دل در چند قدمی شما قرار دارد و انشالله به زودی به آن دست پیدا می کنید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین تیر

غزل شماره ۱۹۰ دیوان حافظ: کلک مشکین تو روزی که ز ما یاد کند

تعبیر غزل شماره ۱۹۰ حافظ در فال شما:

به زودی ملاقات جالبی در پیش دارید که خبر خوش رسیدن به مراد دل را به شما خواهند داد. شادی شما بی اندازه است زیرا مدتهاست صبوری کرده و به درگاه خداوند دعا کرده اید تا به این نیت برسید و سرانجام نتیجه تلاش و صبر خود را می بینید.

اتفاقی خوشایند رخ می دهد، این گوهری ارزشمند است که به شما بخشیده شده و باید با تمام وجود از آن محافظت کرده و مراقبش باشید.

فال

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین مرداد

غزل شماره ۲۳۸ دیوان حافظ: جهان بر ابروی عید از هلال وسمه کشید

تعبیر غزل شماره ۲۳۸ حافظ در فال شما:

اگرچه تاکنون خیلی غم و اندوه کشیده اید و دنیا به کام شما نبوده اما ناامید نباشید که به زودی بخت به شما روی می آورد. برای رسیدن به هدف اگر یک راه جواب نداد راه های دیگر را امتحان کنید تا بالاخره به نتیجه برسید.

راه عشق راهی سخت و پرخطر است اما با صبوری و توکل بر خداوند به مراد دل خواهید رسید. وسواس و دودلی را از خود دور کنید و بی حوصله نباشید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین شهریور

غزل شماره ۳۱۲ دیوان حافظ: بُشری اِذِ السّلامهُ حَلَّت بِذی سَلَم

تعبیر غزل شماره ۳۱۲ حافظ در فال شما:

شخصی به شما ستم کرده که از دست او ناراحت هستید، او هم در حال و وضع مساعدی به سر نمی برد. نگران نباشید به زودی رحمت و لطف خداوند شامل حال شما شده و ستم ها به سمت ستمکار بازمی گردد.

خبرهای خوشی دریافت خواهید کرد. اسرار دل را برای هرکس فاش نکنید. عهدی شکسته شده که به نفع شما بوده و شما را برای بستن قراردادهای جدید آماده می کند.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین مهر

غزل شماره ۴۴۴ دیوان حافظ: شهریست پرظریفان و از هر طرف نگاری

تعبیر غزل شماره ۴۴۴ حافظ در فال شما:

فرصت های خوبی در راه است که نباید از آن ها غافل شوید. اگرچه مسیر رسیدن به اهداف مشکلات و سختی های زیادی دارد اما ترس به دل راه ندهید که مشکلات به زودی حل خواهد شد.

برای رفع سریع مشکلات باید با درایت و پشتکار عمل کرده و از مشورت بزرگان و افراد مورد اعتماد بهره بگیرید.

فال حافظ

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین آبان

غزل شماره ۱۱۰ دیوان حافظ: پیرانه سرم عشق جوانی به سر افتاد

تعبیر غزل شماره ۱۱۰ حافظ در فال شما:

از زیاده روی پرهیز کنید و حد و حدود هر چیز را در نظر گرفته و اعتدال داشته باشید. به تازگی مسئولیتی بر دوش شما نهاده شده که از توان و قدرت شما خارج است.

برای دستیابی به مراد دل و سرمنزل مقصود باید صداقت پیشه کرده و از مکر و نیرنگ دوری کنید. حیله کردن در کار دیگران آخر و عاقبت خوبی ندارد و خودتان در دام خواهید افتاد.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین آذر

غزل شماره ۶۹ دیوان حافظ: کس نیست که افتاده آن زلف دوتا نیست

تعبیر غزل شماره ۶۹ حافظ در فال شما:

این روزها هرچه بیشتر تلاش می کنید بیشتر خسته می شوید و کمتر نتیجه می گیرید. هرچه شما در وصال یار سماجت به خرج می دهید او بیشتر از قبل از شما دور می شود. غصه نخورید، شاید سرنوشت اینگونه برای شما مقدر شده، گاهی جز صبر و امیدواری نمی توان کاری کرد.

از خداوند برای حل مشکلات یاری بخواهید، به او توکل کنید و امیدتان به خدا باشد، با توسل به خدا و قرآن انشالله بهترین اتفاقات برای شما خواهد افتاد.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین دی

غزل شماره ۴۷۵ دیوان حافظ: گفتند خلایق که تویی یوسف ثانی

تعبیر غزل شماره ۴۷۵ حافظ در فال شما:

بخت و اقبال به شما روی آورده و در آینده نزدیک به مراد دل خواهید رسید. اگر کمی پشتکار به خرج دهید می توانید همه آرزوها و اهداف خود را محقق کنید.

روزهای شاد و خوبی را می گذرانید، در این ایام از کبر و غرور برحذر بوده و به فکر دیگران هم باشید. خداوند را به خاطر نعمت های سرشارش شکرگزاری کنید و قدر نعمت هایش را بدانید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین بهمن

غزل شماره ۳۶ دیوان حافظ: تا سر زلف تو در دست نسیم افتادست

تعبیر غزل شماره ۳۶ حافظ در فال شما:

به زودی حاصل کار درستی که انجام داده اید را خواهید دید. وصال یار و رسیدن به مقصود نزدیک است اما به تلاش و پشتکار زیادی نیاز دارد تا او را در آغوش بکشید.

مدتی است فکرتان درگیر بیماری شده، نگران نباشید، به زودی لباس عافیت پوشیده و بیماری درمان می شود.

سفر معنوی در پیش دارید که باعث نزدیکی بیشتر شما و خداوند شده و با او تجدید پیمان خواهید کرد. در این سفر گمشده خود را پیدا می کنید.

فال حافظ امروز ۲۸ اسفند متولدین اسفند

غزل شماره ۳۱ دیوان حافظ: آن شب قدری که گویند اهل خلوت امشب است

تعبیر غزل شماره ۳۱ حافظ در فال شما:

بخت و اقبال به شما روی آورده و قدم به هر راهی که می گذارید پیروز و کامیاب می شوید. به زودی به مقام و منصبی بالا خواهید رسید، خدا را به پاس این همه نعمت و رحمت شکر کرده و از یادش غافل نشوید.

برای رسیدن به مقصود و اهداف تان تلاش کنید و به توانایی های خود تکیه کنید که پیروزی با شما خواهد بود.

حال که اوضاع زمانه به کام شماست در مسیر کمال قدم گذاشته و در محبت و عشق ورزیدن به دیگران دریغ نکنید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.