کد خبر : 50859 / /
/

سرقت ۵۰۰ میلیونی‌ از یک رستوران | راز سرقت کباب و گوشت های کبابی لو رفت !

کمک آشپز یک رستوران که با همدستی منقل دار کباب، انواع غذاهای خام و پخته را به همراه کباب سرقت می کردند در حالی به دام افتادند که تصاویری از صحنه های سرقت در دوربین رستوران نقش بسته بود.

سرقت ۵۰۰ میلیونی‌ از یک رستوران | راز سرقت کباب و گوشت های کبابی لو رفت !

 یک رستوران که با همدستی منقل دار کباب، انواع غذاهای خام و پخته را به همراه کباب سرقت می کردند در حالی به دام افتادند که تصاویری از صحنه های سرقت در دوربین رستوران نقش بسته بود.

چند روز قبل متصدی یک رستوران شکایتی را مطرح کرد که دو تن از کارگرانش در طول چند ماه حدود ۵۰۰ میلیون تومان گوشت و برنج و کباب سرقت کرده اند.

در پی دریافت این شکایت، بلافاصله گروهی از افسران دایره تجسس با دستور سرگرد احسان سبکبار رئیس کلانتری شفای مشهد عازم محل شدند و دو کار گر مذکور را در حالی به مقر انتظامی انتقال دادند که تصاویر دوربین مداربسته صحنه هایی از سرقت های زیرکانه را ثبت کرده بود.

دو متهم وقتی فیلم خود را دیدند در همان بازجویی‌های اولیه لب به اعتراف گشودند و راز سرقت های کباب و گوشت های کبابی را فاش کردند.

کمک آشپز رستوران که بیش از ۱۰ سال در این مجموعه فعالیت داشت در باره ماجرای سرقت گوشت و برنج گفت: قبول دارم من فقط اضافه های گوشت و استخوان و برنج پخته را بدون هماهنگی خارج می کردم و هفته ای ۵ تا ۶  کیلوگرم گوشت و حدود ۱۰ پرس برنج را از یک سال قبل به سرقت می بردم.

وی در پاسخ به این سوال افسر تجسس که آیا مشکلی با صاحبکار خود داشته اید نیز گفت: من  نه تنها مشکلی با کارفرما نداشتم بلکه او حقوقم را نیز زودتر از موعد می پرداخت ولی من وسوسه شدم و اکنون پشیمان هستم.

در همین حال منقل دار کباب نیز با بیان این که من فقط یک کارگر ساده هستم درباره سرقت های خود گفت: از ۳ سال قبل در رستوران مذکور مشغول شدم ولی از ۳ ماه قبل کباب پخته، برنج، کوکو، عدسی و خوراک لوبیا را از رستوران سرقت می کردم و این کار را یک روز در میان انجام می دادم.

وی درباره انگیزه خود از دستبرد به غذاهای رستوران و کباب ها نیز گفت: من ماهانه ۱۵ میلیون تومان حقوق می گرفتم اما چون اقساط بانکی زیادی داشتم این مبلغ کفاف زندگی ام را نمی داد به همین خاطر مجبور به سرقت شدم!

بنابراین گزارش بررسی های پلیس درباره این ماجرای تاسف بار درحالی ادامه دارد که متصدی رستوران مدعی است آن ها حدود ۵۰۰ میلیون تومان به مجموعه رستوران خسارت زده اند.

درخور یادآوری است هردو متهم با تشکیل پرونده به مراجع قضایی معرفی شدند./خبر فوری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.