کد خبر : 50585 / /
/

سرقت گوشی باعث سقط جنین شد | اتفاق تلخی که در تهرانپارس اتفاق افتاد

مرد جوانی در طرح شکایت خود گفت، روز حادثه قصد داشتیم دختر ۴ سالۀ خود را به مهدکودک ببریم؛ در یکی از خیابان‌های تهرانپارس ۲ مرد جوان سوار بر موتورسیکلت با چاقو من را زخمی کردند و موبایلم را دزدیدند. همسرم که شاهد حادثه بود در خیابان درد شدیدی احساس کرد، سریعا به بیمارستان رفتیم اما جنین سقط شد.

سرقت گوشی باعث سقط جنین شد | اتفاق تلخی که در تهرانپارس اتفاق افتاد

رئیس پلیس آگاهی تهران: مرد جوانی در طرح شکایت خود گفت، روز حادثه قصد داشتیم دختر ۴ سالۀ خود را به مهدکودک ببریم؛ در یکی از خیابان‌های تهرانپارس ۲ مرد جوان سوار بر موتورسیکلت با چاقو من را زخمی کردند و موبایلم را دزدیدند. همسرم که شاهد حادثه بود در خیابان درد شدیدی احساس کرد، سریعا به بیمارستان رفتیم اما جنین سقط شد.

کارآگاهان در ادامه پاتوق ۲ سارق را در میدان خراسان و خیابان پیروزی شناسایی و بعد راهیِ مخفیگاه‌شان شدند و پس از چند ساعت ۲ سارق دستگیر و ۶ نفر از اعضای این باند نیز بازداشت شدند.

متهمان با پول‌های سرقتی اقدام به خرید اجناس لوکس گران‌قیمت از جمله ساعت و تابلوفرش کرده و با کارت‌های بانکی اقوام درجۀ یک خود پول‌شویی می‌کردند؛ همچنین تعداد زیادی اموال سرقتی از مخفیگاه این ۸ متهم کشف شد./خبر فوری

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.