کد خبر : 50551 / /
/

فال 18 اسفند | فال روزانه شخصی | فال روزانه برای همه ماه ها

فال ابجد روزانه جمعه ۱۸ اسفند | به زودی گشایشی در زندگیتان رخ خواهد داد !

فال ابجد جزو مشهورترین و قدیمی ترین فال ها بوده و در میان بسیاری از ایرانیان به دلیل پیشینه آن مورد توجه قرار گرفته است.

فال ابجد روزانه جمعه ۱۸ اسفند | به زودی گشایشی در زندگیتان رخ خواهد داد !

یکی از مسائلی که امروزه اغلب افراد بیشتر با سرکار دارند فال میباشد که چند نوع فال وجود دارد رایج ترین و معروف ترین فال ها فال قهوه میباشد و فال حافظ. انسان ها در طول تاریخ علاقه داشتند از آینده خود باخبر شوند و یکی از شیوه هایی که برای آگاهی از آینده استفاده می کردند فال گرفتن بود.

حروف ابجد  یک روش برای مرتب کردن حروف زبان عربی است که بر پایه الفبای اولیه خط فنیقی مرتب شده‌اند. ما گاهی این شیوه را در شماره‌گذاری موارد یا صفحات دیده‌ایم یا خودمان به کار گرفته‌ایم.  حروف ابجد  را حتی اگر نشناسید حتما اسم آن را شنیده و حتی بدون اینکه بدانید از آن استفاده‌ هم کرده‌اید.  یکی از راه های کشف و رسیدن به نتیجه در علوم غریبه حروف ابجد می باشد. حروف ابجد به دو نوع کبیر و صغیر می باشند. یکی از انواع روشهای طالع یا فال بینی، روشی است که به طریق محاسبه ابجدی صورت می گیرد.  فال ابجد  یکی از قدیمی ترین انواع فال بینی است که آن را به دانیال نبی و سپس به امام جعفر صادق (ع) نسبت می دهند.

فال ابجد  امروز برای متولدین ماه های مختلف امروز ۱۸ اسفند را می توانید در این قسمت بخوانید.

فـال ابجد روزانه متولدین فروردین

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: طالعت خوب است. به زودی گشایشی در زندگیتان رخ خواهد داد که موفقیت و سربلندی را در زندگی برایتان به وجود می آورد و شما را از تمام مشکلات و سختی ها خیلی زود به دور نگه می دارد، سعی کنید؛ همیشه در زندگیتان فرد فعالی باشید تا به شادمانی برسید.

فـال ابجد روزانه متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: د ب ب

تعبیر: به زودی به مقصود خود خواهید رسید و سربلندی را در زندگی تان به دست می آورید سعی کنید؛ به دنبال حل مسائل ومشکلات زندگی خود باشید، اگر بخواهید بی گدار به آب بزنید به دردسر های بزرگی مواجه می شوید که برای تان مشکلات بزرگی در زندگی ایجاد خواهد کرد.

فـال ابجد روزانه متولدین خرداد

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: به زودی تمام مشکلات شما از بین می رود و برای تان و سربلندی در زندگی سرازیر خواهد شد، به زودی معاملات تجاری و اقتصادی در پیش رو خواهید داشت که سود و درآمد بسیار زیادی نصیب تان می کند، برایتان موفقیت را در آینده به وجود می آورد.

فـال ابجد روزانه متولدین تیر

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. با مشکلات بسیار زیادی در آینده رو به رو خواهید شد، شخصی در زندگی به شما حسادت می کند و می خواهد گره در کار شما به وجود بیاورد بهتر است؛ حواستان را جمع کنید تا گول ظاهر اطرافیانتان را نخورید و به دردسرهای بزرگی در آینده مواجه نشوید.

فـال ابجد روزانه متولدین مرداد

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: طالعت خوب است. بخت و اقبال روشنی در پیش رو دارید به زودی به آرزوهای خود خواهید رسید و موفقیت را در زمینه کاری و پولی به دست می آورید، به زودی مدارک معتبری دریافت خواهید کرد که در آینده برایتان شادمانی و نشاط را به وجود می آورد و شما را به هدفتان نزدیک می کند.

فال

فـال ابجد روزانه متولدین شهریور

ابجد فال شما: د آ ج

تعبیر: به زودی غم و اندوه زندگی تان از بین خواهد رفت برایتان موفقیت و سربلندی را در زندگی به وجود می آورد بهتر است؛ استرس را از خود دور کنید به زودی اتفاقات خوب و خوشایندی در زندگی برایتان رخ می دهد، که شما را به هدف و خواسته هایتان می رساند.

فـال ابجد روزانه متولدین مهر

ابجد فال شما: د آ ب

تعبیر: گرفتار مشکلی بزرگ در زندگیتان شده اید بهتر است؛ برای حل مشکلات و سختیهای زندگی تان راه حل مناسب پیدا کنید و خودتان را از مشکلات نجات دهید، برای موفقیت خود تلاش داشته باشید شما فرد با انگیزه و با اراده ای هستید خیلی زود می توانید بر مشکلات زندگی تان غلبه کنید و آینده تان را به خوبی بسازید.

فـال ابجد روزانه متولدین آبان

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: سعی کنید؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی مشکلات زندگی تان از بین خواهد رفت و سربلندی و موفقیت شامل حالتان می شود، برای خود در زندگی صدقه ای بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید و همیشه تنی سالم و تندرست در زندگی تان داشته باشید.

فـال ابجد روزانه متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ب ب

تعبیر: مقصود نیکی دارید. روزگار بر وفق مرادتان خواهد بود به زودی به هدف خود خواهید رسید و موفقیت را به دست می آورید، اگر قصد رفتن به سفری را دارید این سفر را به خوبی و خوشی خواهید طی کرد و موفقیت را در زندگی تان سرازیر می کنید، سعی کنید احساس ناامیدی را خیلی زود از وجود خود خارج کنید.

فال ابجد

فـال ابجد روزانه متولدین دی

ابجد فال شما: ج ب د

تعبیر: طالعت خوب نیست . بهتر است دست از کارهای نادرست خود در زندگی بردارید که طالع تان را به رنگ تیره و تار در می آورد و شما را به نابودی می رساند، اگر بخواهید از دیگران در زندگی انتقام جویی کنید برای خود مشکلات بزرگی به وجود می آورید و خودتان را به شکست مواجه می کنید.

فـال ابجد روزانه متولدین بهمن

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: طالعت نیک است. امیدتان در زندگی به خداوند باشد سعی کنید؛ هیچگاه در زندگی خود با عجله کارهایتان را به انجام نرسانید که مشکلات بزرگی برای تان به وجود می آورد، سعی کنید؛ فرد باهوش و زیرک باشید و در امورات کاری تان فعالیت خود را بالا ببرید.

فـال ابجد روزانه متولدین اسفند

ابجد فال شما: ب ج ب

تعبیر: به زودی به مقصود خود در زندگی خواهید رسید و شادی و خوشبختی را در آینده به دست می آورید بهتر است؛ استرس را از خود دور کنید و به سمت انرژی های منفی در حال حرکت نباشید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می آورد، اگر قصد انجام کار مهمی را دارید سعی کنید؛ فعلا در آن کار تأخیر ایجاد کنید که برایتان مشکل ساز میشود.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.