کد خبر : 50467 / /
/

قتل وحشتناک کارگر ساختمانی به دست 2 برادر | در سید خندان اتفاق افتاد

یک مرد جوان توسط ۲ برادر چاقو به دست در سیدخندان به قتل رسید و به دنبال این ماجرای هولناک یکی از عاملان جنایت دستگیر شد.

قتل وحشتناک کارگر ساختمانی به دست 2 برادر | در سید خندان اتفاق افتاد

دوشنبه شانزدهم بهمن امسال وقوع قتل مرد جوان اهل کشور افغانستان از سوی ماموران کلانتری 120 سیدخندان به قاضی محسن اختیاری؛ بازپرس شعبه اول دادسرای امورجنایی، گزارش داده شد.

 با اعلام این خبر تیمی از کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی به همراه بازپرس جنایی راهی محل حادثه شدند و جسد مرد 30 ساله‌ای را مشاهده کردند که بر اثر اصابت ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول مدتی بوده که در این ساختمان مشغول به کار شده و کارگران دیگر ساختمان آن شب هم با شنیدن صدای دعوا و درگیری بیدار شده و مشاهده کردند که 2  مرد تبعه افغانستان همکارشان را به شدت زخمی کرده و با تهدید بقیه  فرار کردند.

تحقیقات در رابطه با این پرونده ادامه داشت تا اینکه تیم جنایی ردی از یکی از اقوام خانواده مقتول را یافتند؛ او ماجرای این جنایت هولناک را اینطور توضیح داد: خانواده مقتول با خانواده ای از طایفه ای دیگر در افغانستان اختلاف و درگیری داشتند به همین خاطر مقتول برای دوری از  مشکلات و این اختلاف‌ها افغانستان را ترک کرده و برای کار به ایران آمده بود؛ چند هفته قبل دوباره میان پدر مقتول و خانواده دو برادر قاتل درگیری رخ داده بود که آن دو برادر به قصد انتقام به محل حادثه رفتند و با ضربات چاقو دست به این جنایت زدند.

کارآگاهان اداره هم پلیس آگاهی پس از دریافت این اطلاعات مهم، با اقدامات اطلاعاتی گسترده مخفیگاه یکی از متهمان را در شهریار شناسایی کردند و پس از کسب مجوز قضایی وی را در یک عملیات ضربتی دستگیر کردند اما متوجه شدند که برادرش به مکانی نامعلوم فرار کرده است.

متهم در جریان تحقیقات ابتدایی با اظهارات ضد و نقیضی گفت: من و برادرم با مقتول و طایفه‌اش اختلاف داشتیم که قرار شد تا انتقام بگیریم؛ بدین ترتیب روز حادثه به محل جنایت رفتیم که در آنجا برادرم با ضربات چاقو مرد جوان را به قتل رساند؛ من در این ماجرا بی‌گناه هستم و برادرم عامل اصلی جنایت بوده و به مکان نامشخصی گریخته است.

تیم جنایی در جریان تحقیقات متوجه شد که متهم در این قتل دست داشته و به همراه برادرش ضربات را به بدن مرد جوان وارد کرده و اکنون اظهارات ضد و نقیضی را به زبان آورده است.

با دستور قاضی اختیاری از شعبه اول دادسرای جنایی، متهم برای روشن شدن زوایای پنهان پرونده در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و تحقیقات جهت دستگیری دیگر متهم فراری پرونده همچنان ادامه دارد./ تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.