کد خبر : 5046 / /
/

روابط عمومی برنامه حالا خورشیددر پیامی اعلام کرد که سرگیجه و افت شدید فشار خون، باعث حضور نداشتن رضا رشیدپور در ۳۰ دقیقه پایانی این برنامه بوده است.

 

دیروز رضا رشیدپور پس از اعلام ممهمان برنامه اش که نصرالله رادش بود ، پس از پخش دقایقی وله تلویزیونی دیگر در برنامه حاضر نشد و مصاحبه را مجری دیگری انجام داد. گویا دلیل این غیبت از حال رفتن رضا رشیدپور بوده که روابط عمومی برنامه نسبت به این موضوع واکنش نشان داده است.

روابط عمومی برنامه «حالا خورشید» با انتشار اطلاعیه‌ای دربارهغیبت رضا رشیدپور در ۳۰ دقیقه پایانی برنامه اعلام کرد:

«پیرو پرسش مخاطبان گرامی درباره غیبت رضا رشیدپور در نیم ساعتپایانی برنامه و ترک آنتن بدون خداحافظی‌، روابط عمومی برنامه حالا خورشیدبه اطلاع می‌رساند که مجری و تهیه کننده برنامه، صبح امروز بهدلیل فشار کاری شدید و شب بیداری پیوسته برای تغییر استودیو و نصب دکورجدید و همچنین ضبط آیتم‌های ویژه برای شب یلدا در نیمه‌های شب،به هنگام اجرای برنامه صبحگاهی دچار سرگیجه و افت شدید فشار خون شد وتوسط همکاران به نزدیکترین مرکز درمانی منتقل و تحت درمان قرار گرفت.

رضا رشیدپور

همین موضوع و تلاش برای پرهیز از انتقال استرس به بینندگان ارجمند سبب شد که نظم طبیعی کار کمی دچار تغییر و اخلال شده و نیم ساعت پایانی برنامه بدون حضور و خداحافظی ایشان پخش شود. وضعیت عمومی رشیدپور با اقدامات درمانی اولیه تثبیت شده و نگرانی خاصی وجود ندارد.»

 

 

خبرآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.