کد خبر : 5032 / /
/

بابک مرادی (زادهٔ ۷ مرداد ۱۳۷۲) بازیکن فوتبال اهل ایران است که در پست وینگر چپ برای باشگاه باشگاه استقلال تهران تهران در لیگ برتر خلیج فارس می‌کند.

 

بابک مرادی، متولد ۷ مرداد ۱۳۷۲ در یاسوج در پست مهاجم توپ میزند و دارای قد ۱۷۷ سانتی متر و پا چپ است. در تیم های شهرداری یاسوج، شهرداری تبریز، پارسه تهران، سیاه جامگان مشهد، راه آهن و ملوان سابقه بازی کرده است و دو نیم فصل نیز در تیم های فولاد یزد و آلومینیوم اراک بازی کردند.

شروع فعالیت بابک مرادی

بابک مرادی بازیکن فوتبال از همان دوران کودکی به فوتبال علاقه خاصی داشت تا اینکه به شهر تهران آمد و در تیم به نام پارسه تهران فعالیت خود را آغاز کرد و بعد از آن توانست به شهر تبریز برود و در کنار مهدی پاشازاده فوتبال را یاد بگیرد.

بابک فوتبال حرفه ای خود را از سال 1388 وقتی 16 ساله بود از تیم جوانان فجر سپاسی شیراز شروع کرد و به مدت یک فصل در این باشگاه حضور داشت.

از یاسوج تا تبریز

بابک مرادیسال 1389 به تیم جوانان شهردار یاسوج پیوست سپس بعنوان سهمیه جوانان در تیم بزرگسالان نیز به مدت یکسال تجربه بازی بدست آورد. سال 1391 در پارسه تهران بود سپس یکسال در فولاد یزد بود تا اینکه سال 93 به تبریز رفت و در تیم شهرداری این شهر شاگرد مهدی پاشازاده شد.

علاقه مندی ها و تفریحات بابک مرادی

از جمله علاقه مندی ها و تفریحات وی سفر کردن و بودن در کنار خانواده و شهر مورد علاقه اش برای سفر کردن شیراز و یاسوج است به ورزش والیبال علاقه دارد و طرفدار تیم والیبال گنبد است.

بهترین دوست بابک مرادی

بهترین دوستش را ابتدا خانواده اش میداند و بعد مهدی موحد، مهدی صیادی، سیاوش هوشمندی از جمله دوستان صمیمی اش هستند و شعارش در زندگی توکل به خدا، تلاش و صبر است.

حضور بابک مرادی در استقلال

بابک مرادیبازیکن جوان چپ ها و هافبک چپ از سوی باشگاه استقلال تهران برای نقل و انتقالات سال ۹۹ پیشنهاد کسب کرد به پیشنهاد آبی های پایتخت جواب مثبت را داد ، این بازیکن خوش تکنیک و شوت زن که آینده درخشانی دارد و اکنون با عقد قرارداد رسمی به تیم فوتبال استقلال تهران پیوست.

بهترین فیلم که دیدم لاتاری بود و بهترین بازیگرهم از نظر من شهاب حسینی است.

خاطره بد بابک مرادی

یکی از تلخ ترین خاطراتم مربوط به روز 29 بهمن 1396 و پرواز تهران و یاسوج بود که به کوه دنا برخورد کرد و دایی ام جزء 65 مسافر فوت شده بود.

بهترین روز بابک مرادی 

خداوند تابحال 26 سال به من عمر داده ولی شب امضای قرارداد با تیم محبوبم استقلال بهترین شب زندگی ام بود که هیچ وقت فراموش نمی کنم.

بابک مرادی هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.