کد خبر : 50303 / /
/

کشف جسد یخ زده زن تهرانی در ایستگاه بی آر تی | ماجرا چیست ؟

ماجرای کشف جسد یخ زده زن جوان درایستگاه بی آر تی آیت الله سعیدی با 3 فرضیه پلیسی روبرو شد.

کشف جسد یخ زده زن تهرانی در ایستگاه بی آر تی | ماجرا چیست ؟

بامداد پنج شنبه 10 اسفند سال جاری سناریوی کشف جسد زن 30 ساله ای در ایستگاه بی آر تی آیت الله سعیدی به پلیس مخابره شد و تیمی از ماموران کلانتری برای بررسی موضوع در محل حاضر شدند.

بررسی های ابتدایی نشان از آن داشت که این زن کارتن خواب بوده و بخاطر سرمای شدید هوا یخ زده و به کام مرگ فرو رفته است اما با توجه به مشکوک بودن حادثه ، ماجرای کشف جسد به بازپرس ویژه قتل مخابره شد.

بازپرس پرونده همراه تیمی از کارآگاهان اداره 10 پلیس آگاهی تهران برای تحقیقات در محل حاضر شدند و پس از بررسی های میدانی فرضیه های پلیسی پیش روی تیم جنایی قرار گرفت.

در نخستین فرضیه احتمال می رود که زن جوان کارتن خواب بوده و از سرمای شدید هوا یخ زده و به کام مرگ فرو رفته است .

 در دومین فرضیه احتمال آن می رود که زن جوان به قتل رسیده و عاملان جنایت برای اینکه ردی از خود به جا نگذارند جسد را در ایستگاه بی آر تی رها کرده اند.

در سومین فرضیه احتمال می رود که زن جوان بخاطر مصرف زیاد مواد مخدر به کام فرو رفته باشد.

بازپرس پرونده با توجه به مرموز بودن سناریوی کشف جسد زن جوان پس از تحقیقات میدانی تیم جنایی پلیس آگاهی تهران دستور داد تا جسد برای بررسی های بیشتر به پزشکی قانونی منتقل شود تا علت مرگ مشخص شود همزمان هویت و مشخصات زن جوان مورد بررسی قرار گیرد تا با شناسایی خانواده وی تحقیقات در مسیر جدیدی قرار گیرد.

بنا بر این گزارش، تا تکمیل شدن تحقیقات علت مرگ و علت رها شدن جسد در ایستگاه بی آر تی آیت الله سعیدی در هاله ای از ابهام قرار دارد تا پس از اعلام نظریه پزشکی قانونی راز این پرونده مرموز فاش شود./گ رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.