کد خبر : 49921 / /
/

سورپرایز جذاب دولت برای افرادی که بیمه ندارند | پوشش این دهک ها رایگان است

محمد مهدی ناصحی (مدیرعامل بیمه سلامت) با اشاره به ایجاد صندوق بیمه همگانی ایرانیان گفت: این صندوق سال گذشته توسعه زیادی داشت به طوری که بیمه شدگان از محل این صندوق به ۱۷ میلیون نفر رسیده است.

سورپرایز جذاب دولت برای افرادی که بیمه ندارند | پوشش این دهک ها رایگان است

دکتر محمد مهدی ناصحی، در بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران، با حضور در غرفه وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی (وبدا) ، گفت: سازمان بیمه سلامت در دولت سیزدهم گام‌های بلندی در زمینه سیاست گذاری، فعالیت‌های اجرایی و تامین منابع برداشته است.

پوشش رایگان ۱۲.۵ میلیون نفر در صندوق بیمه همگانی

وی با بیان اینکه درحال حاضر ۴۵ میلیون نفر از جمعیت کشور تحت پوشش بیمه سلامت هستند، گفت: بیمه سلامت ۹۵ درصد هزینه‌های بستری در بیمارستان‌های دانشگاهی و دولتی را پوشش می‌دهد و پرداخت از جیب مردم ۵ درصد است.

دکتر ناصحی با بیان اینکه ۱۷ میلیون نفر تحت پوشش صندوق بیمه همگانی هستند، گفت: از این تعداد، ۵ دهک که ۱۲.۵ میلیون نفر است، به صورت رایگان تحت پوشش هستند./ صدا و سیما

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.