کد خبر : 49162 / /
/

این وام را با حساب یارانه بگیرید | وام 50تا 300 میلیونی با شرایط آسان و واریزی یکروزه

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: بیش از ۵۰ هزار شغل در سال جاری با پرداخت تسهیلات ایجاد شده است.

این وام را با حساب یارانه بگیرید | وام 50تا 300 میلیونی با شرایط آسان و واریزی یکروزه

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: بیش از ۵۰ هزار شغل در سال جاری با پرداخت تسهیلات ایجاد شده است.

هادی آقابابایی مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: یکی از برنامه‌های دولت سیزدهم حمایت از کسب و کارهای خرد و ایجاد اشتغال پایدار به خصوص در مناطق محروم و روستاهای کشور است.

وی گفت: صندوق کارآفرینی امید به عنوان یکی از موسسات عامل در ایجاد و تامین مالی شبکه اشتغال کشور فعالیت می‌کند که در سال جاری بیش از ۴ هزار و ۸۰۰ میلیارد تومان تسهیلات در این حوزه پرداخت شده و بیش از ۹۲ درصد این تسهیلات در حوزه اشتغال بوده است.

آقابابایی گفت: با تسهیلات پرداخت شده در سال جاری منجر به ایجاد بیش از ۵۰ هزار شغل شده است و این مشاغل پایدار هستند.

وی اظهار کرد: با دو دهم بودجه اشتغال کشور ۱۰ درصد اشتغال کشور توسط صندوق کارآفرینی امید ایجاد شده به صورتی که سال گذشته بیش از ۱۰۰ هزار شغل ایجاد شده بود.

مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید گفت: اقدامی که امسال در موضوع تضامین انجام شده این است که افراد مشمول تسهیلات می‌توانند از حساب یارانه خود به عنوان ضمانت استفاده کنند.

باشگاه خبرنگاران جوان

شرایط جدید ثبت نام وام 300 میلیونی بانک سینا + 2 روش بازپرداخت

افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک سینا در قالب طرحی به نام «نخل» هستند، باید در این بانک حساب قرض الحسنه افتتاح کرده و بتوانند میانگین حساب حداقل یک ماهه ایجاد کنند.

به گزارش کاماپرس، طرح نخل بانک سینا برای اشخاص حقوقی و پرسنل و کارکنان شرکت‌ها تدارک دیده شده است. براساس این طرح شرکت طرف حساب بانک سینا امکان درخواست وام 300 میلیونی به منظور ارائه آن به کارکنانش را دارد.

این وام به صورت نقدی نیست و در قالب کارت اعتباری ارائه می‌شود. کارکنان شرکت‌ها و مجموعه‌های طرف حساب بانک سینا با تسهیلات مذکور امکان خرید کالا از مجموعه‌های مشخصی را دارند.

سود این تسهیلات حداکثر مقدار مجاز اعلام شده از سوی بانک مرکزی است و زمان بازپرداخت آن به دو شیوه متفاوت است. در صورتی که بازپرداخت این وام به صورت اقساطی انتخاب شود، مدت زمان لازم برای این کار شش تا 36 ماه خواهد بود. اما اگر مشتری به اقساط راس مدت تمایل داشته باشد، زمان بازپرداخت بین سه تا شش ماه تغییر پیدا خواهد کرد.

میزان اقساط برای این وام 300 میلیونی با نرخ سود حداکثری و مدت زمان بازپرداخت 36 ماهه، 11 میلیون و 612 هزار و 916 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 118 میلیون و 64 هزار و 993 تومان می‌رسد و جمع رقم وام و سود آن نیز 421 میلیون و 264 هزار و 993 تومان اعلام شده است.

بانک سینا چه خدماتی را به مشتریانش ارائه می‌دهد؟

بانک سینا یکی از بانک‌های خصوصی کشور است که مجوز فعالیت آن به عنوان مجموعه بانکی از سال 1386 صادر شد. این مجموعه از ابتدای فعالیت خود تاکنون خدمات گوناگونی اعم از تسهیلات، خدمات ارزی، بانکداری شرکتی، افتتاح انواع حساب‌ها، سامانه‌های بانکی و … ارائه داده است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار