کد خبر : 49100 / /
/

قیمت جدید برنج ایرانی | برنج هاشمی کیلویی چند؟

لیست قیمت برنج ایرانی در بهمن ۱۴۰۲ را در ادامه بخوانید.

قیمت جدید برنج ایرانی | برنج هاشمی کیلویی چند؟

بر اساس جدیدترین قیمت برنج در بازار، قیمت برنج هاشمی از برند صدری آقاجانیان در کیسه ۱۰ کیلوگرمی به یک میلیون و ۴۹۹ هزارتومان رسیده است. همچنین قیمت برنج معطر هاشمی گیلان سرازارع در همین وزن حوالی یک میلیون و ۱۵۰ هزارتومان است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، قیمت برنج ایرانی هاشمی درجه یک از برند طبیعت در کیسه ۱۰کیلوگرمی نیز یک میلیون و ۱۰ هزارتومان است. قیمت برنج طارم فریدونکنار نیز برای ۱۰ کیلوگرم به ۲ میلیون تومان رسیده است. قیمت برنج شمال دم سیاه گیلان نیز ۸۵۰ هزارتومان اعلام شده است. برای خرید برنج ایرانی بیتمز الماس در همین وزن باید یک میلیون و ۶۰۰ هزارتومان هزینه کنید.

مرغوب‌ترین برنج ایرانی

برنج از ارزشمندترین و پرمصرف‌ترین غلات در سراسر جهان است. برنج ایرانی که بیشتر در شمال ایران در گیلان و مازندران و در جنوب در خوزستان کشت می‌شود عطر و طعم مختلفی دارد. عطر و طعم برنج ایرانی با انواع برنجی که در دنیا وجود دارد فرق دارد. به همین دلیل مردم ایران طرفدار برنج ایرانی هستند. این محصول قوت غالب سفره‌های ایرانی است و تقریبا همه غذا‌هایی که در برنامه غذایی ما وجود دارد در کنار برنج معنا پیدا می‌کنند.

قیمت برنج

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.