کد خبر : 48912 / /
/

استخدام جدید معلم در آموزش و پرورش | شرایط آزمون استخدامی جدید چیست ؟

دو آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش برای استخدام معلم دوره ابتدایی و مشاور، معلم تربیت بدنی و مربی پرورشی مدارس اسفندماه امسال برگزار می‌شود.

استخدام جدید معلم در آموزش و پرورش | شرایط آزمون استخدامی جدید چیست ؟

علی فرهادی درباره آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش در اسفند امسال اظهار کرد: پیش‌نویس دفترچه انتخاب رشته تهیه و نیاز کل کشور به‌تفکیک استان‌ها و مناطق مشخص شده است.

وی افزود: در این آزمون استخدامی ۲۸ هزار نفر آموزگار دوره ابتدایی، ۲۴ هزار و ۹۶۱ نفر دبیر و هنرآموز هنرستان‌ها و ۱۹ هزار و ۱۳۰ نفر مربی پرورشی، مشاور و معلم تربیت‌بدنی استخدام می‌شوند.

به‌گفته فرهادی، بعد از برگزاری آزمون استخدامی برای جذب معلم، مذاکره با سازمان اداری و استخدامی برای برگزاری آزمون استخدام سرایداران مدارس آغاز می‌شود.

آزمون استخدام ۲۸ هزار آموزگار دوره ابتدایی ۱۸ اسفند و آزمون استخدام ۱۹ هزار و ۱۳۰ نفر مربی پرورشی، معلم تربیت بدنی و مشاور مدارس ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ برگزار می‌شود.

آزمون استخدام ۲۴ هزار و ۹۶۱ دبیر و هنرآموز در ۲۸ اردیبهشت ۱۴۰۳ برگزار خواهد شد.

ثبت‌نام آزمون استخدام پیمانی وزارت آموزش و پرورش برای مشاغل آموزگاری، دبیری، هنرآموز و مشاغل کیفیت‌بخشی در معاونت‌های پرورشی و فرهنگی، تربیت بدنی، مشاوره و سلامت در بهمن‌ ماه ۱۴۰۲ آغاز می‌شود./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.