کد خبر : 48905 / /
/

یارانه نقدی | یارانه نقدی این ماه

خبر مهم؛ تصمیم جدید برای حذف یارانه در سال آینده | یارانه نقدی این خانوارها قطع می‌شود

نمایندگان مجلس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را موظف به همکاری با وزارت تعاون برای حذف یارانه‌های خانوارهای غیرمشمول کردند.

خبر مهم؛ تصمیم جدید برای حذف یارانه در سال آینده | یارانه نقدی این خانوارها قطع می‌شود

نمایندگان مجلس سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را موظف به همکاری با وزارت تعاون برای حذف یارانه‌های خانوارهای غیرمشمول کردند.

نمایندگان همچنین سازمان هدفمندسازی یارانه‌ها را مکلف کردند تا منابع حاصل از مالیات بر ارزش افزوده فروش فرآورده های نفتی و گازی را صرفا برای تامین یارانه نان و دارو اختصاص دهد.

نمایندگان با واریز منابع حاصل از اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها به حساب خزانه‌داری کل کشور موافقت کردند.

 ثبت نام یارانه جدید

با ورود به سامانه refahi.ir از سوابق یارانه های پرداختی با خبر شوید و اگر یارانه دریافت نمی‌کنید به صورت غیر حضوری براساس آنچه در ادامه می خوانید، ثبت نام نمایید.

ثبت نام یارانه جدید؛ سوابق یارانه در سامانه هدفمندی یارانه‌ ها و ثبت نام در سایت www.refahi.ir را در ادامه شرح داده ایم.

ثبت نام جدید یارانه

اگر یارانه دریافت نمی‌کنید و یا می‌خواهید از سوابق یارانه خود با خبر شوید این مطلب را از دست ندهید!!! ما در این متن می‌خواهیم به صورت کامل تمام جزئیات و نکات مربوط به ثبت نام یارانه جدید و ثبت نام جاماندگان یارانه را بررسی کنیم و به شما آموزش دهیم که چگونه یارانه دریافت نمایید.

 ثبت نام یارانه نقدی

تمامی افرادی که به یارانه نقدی نیاز دارند و تا کنون یارانه دریافت نکرده‌اند باید به سامانه رفاهی مراجعه نمایند و علاوه بر ثبت نام در این سامانه از دیگر مزایا آن برخوردار شوند. ثبت نام جاماندگان یارانه به صورت غیر حضوری و از طریق سایت refahi.ir انجام می‌شود.

معرفی سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی refahi.ir

سامانه اعلام نیاز به یارانه نقدی، با هدف کاهش مراجعات حضوری و تسهیل در فرآیند های مربوط به یارانه های قابل پرداخت در دولت روی کار آمده است. این سامانه، یکی از سامانه های پر کاربردی است که زیر نظر دولت راه اندازی شده است و امکانات مختلفی را نیز به مردم ارائه می کند. تمامی افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف این سامانه را دارند، می توانند مراحل ورود به سایت اعلام نیاز یارانه نقدی refahi.ir را انجام دهند.

سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی، یکی از سامانه های پرکاربرد در جامعه است که بسیاری از خدمات مربوط به یارانه های نقدی را به صورت غیر حضوری به افراد ارائه می کند. افرادی که قصد استفاده از خدمات مختلف این سامانه را دارند، باید ابتدا به نشانی سایت اعلام نیاز به یارانه نقدی به نشانی refahi.ir مراجعه کنند و سپس از خدمات مختلف این سامانه استفاده نمایند.

خدمات سایت اعلام نیاز یارانه نقدی شامل دو گروه اصلی می باشد. تمامی افراد می توانند با ورود به سایت اعلام نیاز یارانه نقدی به نشانی اینترنتی refahi.ir از دو امکان قابل ارائه در این سامانه استفاده نمایند. در واقع، این سامانه دو خدمت اصلی را در رابطه با یارانه نقدی به مردم ارائه می کند. اولین خدمت مربوط به اطلاعات شماره حساب یارانه واریزی و دومین خدمت نیز مربوط به میزان و جزئیات مربوط به یارانه واریزی به شماره حساب سرپرست خانوار می باشد.

کلیه افرادی که به هر دلیلی یارانه نقدی دریافت نمی کنند، می توانند به سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی به نشانی اینترنتی refahi.ir وارد شوند و درخواست خود را برای دریافت یارانه نقدی در این سامانه ثبت کنند. همچنین، تمامی مردم می توانند با ورود به این سامانه از سوابق یارانه های پرداختی به آن ها توسط دولت مطلع شوند.

ورود به سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی refahi.ir

ابتدا وارد سامانه رفاهی به آدرس refahi.ir شوید.

بعد از ورود به این سامانه با تصویر زیر رو به رو خواهید شد.

گزینه ورود از طریق پنجره خدمات دولت را انتخاب نمایید.

حالا وارد صفحه خدمات دولت شده‌اید، شماره همراه و کد امنیتی را وارد نمایید.

برای‌تان رمزی ارسال می‌شود که باید آن را وارد نمایید.

حالا کد ملی خود را وارد نموده و به مرحله بعد بروید.

کد پستی خود را وارد نمایید.

بعد از این مرحله اطلاعات مورد نیاز شما در اختیارتان قرار خواهد گرفت.

ثبت نام در سایت www.refahi.ir

کلیه افرادی که به هر دلیلی یارانه نقدی دریافت نمی‌کنند، می‌توانند به سامانه اعلام نیاز یارانه نقدی به نشانی اینترنتی refahi.ir وارد شوند و درخواست خود را برای دریافت یارانه نقدی در این سامانه ثبت کنند.

سوابق یارانه در سامانه هدفمندی یارانه‌ ها

تمامی مردم می‌توانند با ورود به سامانه refahi.ir از سوابق یارانه‌های پرداختی به آن ها توسط دولت مطلع شوند.

انواع روش‌های استعلام یارانه

با کمک تلفن گویا؛ استعلام یارانه با کد ملی بدون پیامک: با شماره گویای ۰۹۲۰۰۰۰۶۳۶۹ تماس بگیرید.

استعلام یارانه با کد ملی پیامکی: کافی است به شماره ۳۰۰۰۰۰ پیامک دهید.

پیگیری یارانه قطع شده و استعلام آنلاین یارانه در سامانه استعلام یارانه معیشتی: وارد سامانه «حمایت» به آدرس hemayat.mcls.gov.ir شوید.

کد دستوری استعلام یارانه و پیگیری پرداخت کمک‌ معیشتی: با استفاده از کد دستوری #کد ملی*۴۳۸۵۷*۴* یارانه خود را استعلام بگیرید.

استعلام یارانه با sms بانک: با مراجعه حضوری یا عابربانک‌ها همچنین بعضی از بانک‌ها شماره مخصوصی دارند که با اس ام اس می‌توانید از یارانه استعلام بگیرید.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.