کد خبر : 48843 / /
/

قتل وحشتناک مرد سالخورده به دست پسرش | قتل در محله شهر زیبا

پسر جوانی که پدرش را به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد و به جنایت خود اعتراف کرد.

قتل وحشتناک مرد سالخورده به دست پسرش | قتل در محله شهر زیبا

پسر جوانی که پدرش را به قتل رسانده بود، توسط کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دستگیر شد و به جنایت خود اعتراف کرد.

ساعت ۱ بامداد امروز یکشنبه یکم بهمن‌ماه، صدای درگیری وحشتناکی میان دو مرد سکوت شبانگاهی محله شهرزیبا را درهم شکست؛ همسایه‌ها که از این موضوع ترسیده‌ بودند برای میانجی‌گری راهی خیابان شدند اما جسد مرد سالخورده‌ای را مشاهده کردند که غرق درخون بود.

طولی نکشید که ماجرای این قتل هولناک در بیسیم‌های کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ پیچید و خیلی زود تحقیقات جنایی برای روشن شدن ابعاد پنهان این حادثه تلخ آغاز شد.

تیم جنایی در صحنه جنایت جسد مرد حدودا ۶۵ ساله‌ای را مشاهده کردند که براثر ضربات متعدد چاقو از پای درآمده بود؛ بررسی‌های اولیه نیز نشان می‌داد مقتول جلوی خانه مجردی خود در جریان درگیری توسط پسرش به قتل رسیده است.

همین سرنخ کافی بود تا کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی دست به کار شوند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن قاتل را دستگیر کنند؛ متهم نیز در همان تحقیقات ابتدایی گفت: پدرم خانه مجردی گرفته بود و دیگر با ما کاری نداشت؛ مادرم نیز بخاطر این موضوع ناراحت و غمگین بود؛ من تصمیم گرفتم برای تمام کردن مشکلات خانوادگی به خانه مجردی پدرم واقع در شهرزیبا بروم؛ هنگامی که رسیدم پدرم را جلوی درب دیدم اما ناگهان مشاجره‌ لفظی میان ما رخ داد و در یک لحظه با ۶ ضربه چاقو مرتکب جنایت شدم!

با صدور قرار قانونی، متهم برای تحقیقات بیشتر در اختیار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت و جسد مقتول جهت معاینات دقیق‌تر به پزشکی قانونی منتقل شد./تسنیم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.