کد خبر : 48648 / /
/

سرقت های سریالی مرد سبیل کلفت با پوشش زنانه لو رفت !

مرد میانسالی که با پوشش زنانه از مجتمع های مسکونی سرقت می کرد با هوشیاری اهالی محل در حالی دستگیر شد که تعدادی کفش را زیر چادر پنهان کرده بود.

سرقت های سریالی مرد سبیل کلفت با پوشش زنانه لو رفت !

این سارق میان سال که با همکاری انتظامات یکی از مجتمع های مسکونی در بزرگراه شهید چراغچی دستگیر شده است، در بازجویی های افسران دایره تجسس کلانتری شفای مشهد گفت: برای آن که شناسایی نشوم چادر زنانه پوشیدم وبه دنبال باتری سازی می گشتم که از او طلبکار بودم، اما توسط ساکنان مجتمع شناسایی شدم! واز عمل خودم پشیمانم!

در همین حال یکی از ساکنان مجتمع به نیروهای انتظامی گفت:وقتی او را دیدم که به طرف دختر 7 ساله ام رفت، خیلی ترسیدم، چون از نحوه راه رفتن او فهمیدم که رفتار زنانه ندارد! به همین دلیل به نگهبان مجتمع اشاره کردم که از فرار او جلوگیری کند.یکی دیگر از اهالی هم به سرقت کفش های اعضای خانواده اش اشاره کرد و گفت: وقتی از بیرون به خانه آمدم دیدم کفش ها به سرقت رفته است، اما زمانی که از همسایگان شنیدم سارقی با پوشش زنانه دستگیر شده است، متوجه شدم که او به کفش های اعضای خانواده ام دستبرد زده است و…

با توجه به این که مرد دستگیر شده از سارقان حرفه ای است و سوابق کیفری متعددی دارد و اکنون برای ادامه جرایم خود به شگرد پوشش زنانه روی آورده است با صدور دستوری از سوی سرگرد احسان سبکبار(رئیس کلانتری شفا)تحقیقات بیشتر دراین باره ادامه یافت.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.