کد خبر : 48628 / /
/

نعیمه نظام دوست | نعیمه نظام دوست بازیگر

خواستگاری بامزه نعیمه نظام دوست از مجری معروف | پیدا کردن شوهر روی آنتن زنده! + فیلم

ویدئویی جالبی از برنامه زنده شب یلدا این روزها بسیار پربازدید شده که در آن نعیمه نظام دوست نقش بامزه‌ای را بازی می‌کند.

خواستگاری بامزه نعیمه نظام دوست از مجری معروف | پیدا کردن شوهر روی آنتن زنده! + فیلم

نعیمه نظام دوست متولد 23 آبان ماه 1353 در تهران می باشد.نعیمه نظام دوست دارای دیپلم علوم تجربی است. نعیمه نظام دوست از سال 1370 کار بازیگری را در گروه های آزاد تئاتر آغاز کرد.نعیمه نظام دوست در مجموعه نوروز 72 بازی کرد. نعیمه نظام دوست به طور حرفه ای با ساعت خوش و در سال 73 وارد عرصه بازیگری شد.

در این ویدئو که با عنوان:«پیداکردن شوهر برای نعیمه نظام‌دوست (بازیگر) روی آنتن زنده!» منتشر شده است عبدالله روا، نعمیه نظام دوست و شهاب عباسی شوخی‌های بامزه‌ای با موضوع خواستگاری انجام می‌دهند.

خانواده نعیمه نظام دوست

چهار خواهر دارد که خودش فرزند سوم خانواده است به غیر از او کسی در خانواده شان کار هنری نکرده و پدرش چند سال پیش فوت کرده است وی تا کنون ازدواج نکرده است و مجرد است.در سینما دوستان زیادی از جمله ماه چهره خلیلی ، مریم امیرجلالی ، الناز شاکردوست و لیدا عباسی را دارد.او در مورد خودش اینگونه می گوید:

در دوران نوجوانیبیشتر عصبانی بودم تا خوشحال یعنی دوران بلوغ عصبانی ای داشتم چون شرایط و فضای زمانه من را عصبی می کرد با اینکه بدآموزی دارد اما مدرسه را زیاد دوست نداشتم (باخنده) نمی توانم دروغ بگویم، دوست دارم آدم ها با واقعیت ما آشنا شوند.من خیلی شر بودم یعنی بیشتر پسر بودم تا دختر و بیشتر پسرانه زندگی می کردم.

غذای  مورد علاقه

در میان غذاهای محبوبم رتبه اول برای کباب ترش است یعنی هرجا بروم اولین انتخابم کباب ترش است. من چاشنی و ترکیباتی که باعث ترشی این کباب می شود را بسیار دوست دارم. بعد از آن هم به سیرواویج علاقه دارم

شغل دوم نعیمه نظام دوست

اگر دقت کنید اکثر بازیگران شغل دومی هم برای کسب درآمد دارند چون نمی ت وان روی بازیگری بعنوان منبع درآمد حساب کرد به همین ترتیب من هم یک مزون کوچک لباس دارم که هر از گاهی از این طریق دوستانم را هم می بینم فعلا به اندازه یک آب باریکه درآمد برایم داردند

او در مورد چاقی اش اینگونه می گوید

من دچار اضافه وزن هستم و این را از ظاهرم می شود، فهمید. چاقی من ارثی نیست بلکه به دلیل مصرف کورتون به وجود آمد. چند سال قبل به دلیل یک بیماری مجبور به مصرف کورتون شدم، همین قضیه هم باعث افزایش وزن من شد. بعد هم اتفاقات دیگری باعث شد که وزنم روز به روز بیشتر شود. 10 سال است که با بیماری چاقی درگیر هستم، یادم می آید که قبل از آن 60 کیلو بودم..

بعد از بالون معده چاق تر شدم

من بالون معده را برای لاغر شدن انتخاب کردم و پزشکان به من گفتند که موفقیت این عمل 50درصد است. وقتی بالون داخل معده گذاشته می شود حجم معده را می گیرد و باعث می شود کمتر غذا بخورید. اگر غذا زیاد خورده شود معده آن را نگه نمی دارد و غذا را بر می گرداند. من بعد از بالون، آنقدر غذا خوردم که بر بالون غلبه کردم و وقتی آن را برداشتم، معده ام دوبرابر شد.همین هم باعث شد که بیش از پیش چاق شوم. البته تعدادی از کسانی که بالون استفاده کرده بودند را دیدم که چندین کیلو وزن کم کرده بودند اما به نظرم حال خوبی نداشتند. باید همزمان با استفاده از بالون ویتامین مصرف شود و کمبودی از این لحاظ وجود نداشته باشد، یعنی لاغری در عین سالم بودن مفید است وگرنه کم کردن وزن وقتی بی حال و ضعیف شوی که فایده ای ندارد.

انواع و اقسام رژیم ها و ورزش ها را امتحان کردم اما متاسفانه خودم هم نتوانستم ادامه بدهم و به نتیجه مطلوب برسم. ورزش هم می کردم اما پایم شکست و به همین دلیل تنبل شدم، ورزش را رها کردم، از طرفی حال روحی ام به دلیل بیماری یکی از نزدیکانم خوب نبود و همه چیز دست به دست هم داد که من کاهش وزن را رها کنم و روز به روز چاق تر شوم.

مشکل بزرگ من برای چاقی این است که نمی توانم جلوی غذا خوردنم را بگیرم. من زمانی که عصبی، ناراحت یا افسرده می شوم به غذا خوردن پناه می برم و از این طریق می توانم خودم را آرام کنم. هرکسی برای کسب آرامش به چیزی پناه می برد، من به غذا خوردن پناه می برم. من و افرادی مثل من به خوردن معتاد هستیم و با کوچک ترین ناراحتی به سمت غذا خوردن هجوم می بریم. به علاوه مشکل این است که من زمان غذا خوردن به غذاهای پرکالری هم بیشتر تمایل دارم.

عاشق فست فود هستم و وقتی در خیابان هستم دائم بوی غذاهای مختلف وسوسه ام می کند که بروم داخل رستوران و غذا بخورم. به شیرینی هم علاقه خاصی دارم که اگر شیرینی ببینم حتما باید بخورم.

نعیمه نظام دوست

فیلم شناسی نعیمه نظام دوست

تلویزیون

    نوروز 72 1372 مهران مدیری

    ساعت خوش 1373 مهران مدیری

    شن های کف رودخانه 1374 یوسف سیدمهدوی

    باغ شیشه ای 1375 مهدی مظلومی

    روزهای زندگی 1378-1377 سیروس مقدم

    پلیس جوان 1380 سیروس مقدم

    ریحانه 1384 سیروس مقدم

    چاردیواری 1386 سیروس مقدم

    روز حسرت 1387 سیروس مقدم

    زیر هشت 1389 سیروس مقدم

    لطفاً دور نزنیم 1388 مهدی مظلومی

    ساختمان پزشکان 1390 سروش صحت

    کسی خوابه؟ 1391 سیدجواد رضویان

    خانه اجاره ای 1391 رامین ناصرنصیر - شاهد احمدلو

    خانه اجاره ای 2 1391 رامین ناصرنصیر - شاهد احمدلو

    باغ سرهنگ 1392 فلورا سام

    محله گل و بلبل 1394 احمد درویش علی پور

سینما

    بر بوم زمان (اپیزود اول) 1382 محمدتقی راوندی دستیار کارگردان و منشی صحنه

    بر بوم زمان (اپیزود دوم) 1382 محمدتقی راوندی دستیار کارگردان و منشی صحنه

    توفیق اجباری 1386 محمدحسین لطیفی بازیگر

    سن پترزبورگ 1388 بهروز افخمی بازیگر

    چراغ قرمز 1389 علی غفاری بازیگر

    کنسرت روی آب 1389 جهانگیر جهانگیری بازیگر

    ما خونه نیستیم 1388 شاهد احمدلو بازیگر

    ساکن خانه چوبی 1391 محمدتقی راوندی بازیگر

    برج آرام 1391 مسعود اطیابی بازیگر

    آذر، شهدخت، پرویز و دیگران 1392 بهروز افخمی بازیگر

    افسونگر 1392 حسین تبریزی بازیگر

    رفقای خوب 1393 مجید قاری زاده بازیگر

    جنجال در عروسی 1394 سید رضا خطیبی بازیگر

 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.