کد خبر : 48422 / /
/

ماجرای بستری شدن یک دانش‌آموز در ICU بعد از اخراج! | واکنش آموزش و پرورش ورامین به ماجرا !

در پی انتشار خبری مبنی بر «بستری شدن دانش‌آموز ورامینی در ICU بیمارستان بدنبال پافشاری معاون مدرسه برای اخراجش و وارد شدن ضربه روحی و اضطراب»، آموزش و پرورش شهرستان‌های استان تهران این موضوع را تکذیب کرد.

ماجرای بستری شدن یک دانش‌آموز در ICU بعد از اخراج! | واکنش آموزش و پرورش ورامین به ماجرا !

 دفتر اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش ورامین، با صدور اطلاعیه‌ای در این باره اعلام کرد: دانش‌آموز اخراج نشده است. دانش‌آموز از اتباع بوده و به دلیل تکرار پایه و ضعف تحصیلی، در طول سال مورد توجه ویژه‌تری بوده تا ضعف آموزشی جبران شود، بر همین اساس، اهتمام خاص مدرسه بر اساس آیین‌نامه اجرایی و وظایف انسانی، همراه کردن اولیاء جهت تحت پوشش قرار دادن دانش‌آموز بوده اما متاسفانه بعد از آخرین حضور اولیای دانش‌آموز، روز بعد از آن، وی را به مدرسه نفرستادند.

در پایان این اطلاعیه آمده است: اقدام قانونی و قضایی به دلیل نشر خبر غیر واقع و کذب حتی پس از اخطار مقامات نظارتی، برای آموزش و پرورش محفوظ است.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.