کد خبر : 48307 / /
/

فوری؛ به این افراد خودرو ارزان‌تر فروخته می‌شود

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از افزوده شدن خودرو ارزان قیمت‌تر به سبد خودرویی ایثارگران خبر داد.

فوری؛ به این افراد خودرو ارزان‌تر فروخته می‌شود

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران از افزوده شدن خودرو ارزان قیمت‌تر به سبد خودرویی ایثارگران خبر داد.

میثم اروز، مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: در راستای اجرای بند "و" تبصره ۷ قانون برنامه بودجه سال ۱۴۰۲ و آئین‌نامه واگذاری خودروی داخلی به جانبازان ۲۵ الی ۴۹ درصد دارای محدودیت جسمی، حرکتی فرزندان - همسران شهید و آزادگان دارای معلولیت طبق تأیید کمیسیون پزشکی، بنیاد دو شرکت خودروساز ایران خودرو و سایپا از سوی وزارت صمت جهت تأمین خودروی مشمولین فوق تعیین گردیدند. خودروهای اعلامی از سوی ایران خودرو پژو ۲۰۷ اتومات و شاهین اتومات از سوی سایپا معرفی شد.

وی افزود: با توجه به اینکه برخی از ایثارگران مشمول دریافت خودرو از شرکت سایپا در تأمین مابه التفاوت وجه خودرو شاهین با مشکل مواجه بودند به همین منظور درخواست داشتند که خودرو ارزان قیمت‌تر کنار خودرو شاهین قرار بگیرد لذا با رایزنی‌هایی که با شرکت سایپا انجام دادیم موفق شدیم که علاوه بر خودرو شاهین، خودرو کوئیک دنده‌ای جی ایکس ال را هم به سبد خودرو ایثارگران بیافزایم.

مدیرکل دفتر مسکن و تسهیلات رفاهی بنیاد شهید و امور ایثارگران تصریح کرد: نکته حائز اهمیت این است که خودرو شاهین اتومات و خودرو کوئیک جی ایکس ال دنده‌ای است اما ارزان‌تر از خودرو شاهین است.

اروز خاطرنشان کرد: آن گروه از ایثارگران واجد شرایط که تکمیل وجه برای خودرو شاهین انجام ندادند پیامک این خودروی جدید نیز برای آنان ارسال می‌شود هیچ اجباری برای انتخاب خودرو نیست، ایثارگران مشمول این قانون هر کدام از خودروها را که تمایل دارند، می‌توانند انتخاب کنند و این رایزنی به درخواست خود ایثارگران برای انتخاب خودرو ارزان قیمت‌تر انجام شده است./مهر

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار