کد خبر : 4830 / /
/

خانم دکتر تهرانی در بیمارستان رسول اکرم (ص) خودکشی کرد.

 

 خودکشی دکتر تهرانی در بیمارستان رسول اکرم (ص) رقم خورد. لحظه ای که پرستاران متوجه خودکشی زن جوان شدند و جسد کبود او را دیدند، ماموران پلیس را در جریان این خودکشی قرار دادند. پلیس پس از تحقیقات از خودکشی زن جوان در بیمارستان پرده برداشت.

 چند روز قبل مأموران پلیس تهران در جریان کشف جسد زن جوانی در استراحتگاه بیمارستان رسول اکرم (ص) قرار گرفتند. با شروع تحقیقات مشخص شد جسد متعلق به یکی از پزشکان بیمارستان رسول اکرم (ص) است.

خودکشی در بیمارستان

پس از برسی های مقدماتی و تجزیه و تحلیل های اطلاعاتی مشخص شد زن جوان با تزریق زیاد دارو روی تخت بیمارستان خودکشی کرده و به کام مرگ فرو رفته است.

 در ادامه بررسی‌ها پرستاران به مأموران گفتند مدتی پیش همسر خانم دکتر که به یکدیگر عاطفه زیادی داشتند درگذشته بود. حال روحی خانم دکتر مناسب نبود او گوشه گیر و افسرده شده بود حتی با پرستاران زیاد حرف نمی‌زد. روز شیفت بود که با جسد خانم دکتر مواجه شدیم و سریع موضوع را به پلیس اطلاع دادیم.

بنابر این گزارش، جسد دختر جوان با دستور مقام قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد و تحقیقات در این زمینه ادامه دارد.

منبع:رکنا 

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار