کد خبر : 48259 / /
/

قتل جوان ۲۸ ساله در مهمانی شبانه | دعوا بر سر یک دختر بود

پسر جوانی در درگیری بر سر یک دختر با یک جوان دیگر در میهمانی شبانه کشته شد.

قتل جوان ۲۸ ساله در مهمانی شبانه | دعوا بر سر یک دختر بود

پسر جوانی در درگیری بر سر یک دختر با یک جوان دیگر در میهمانی شبانه کشته شد.

 اواسط آذر امسال، گزارش مرگ پسر جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی پایتخت اعلام شد. با گزارش این خبر تحقیقات آغاز و در بررسی‌های اولیه مشخص شد پسری ۲۸ ساله با ضربه چاقو به قتل رسیده است.

در ادامه تحقیقات مشخص شد در بزمی شبانه مقتول با پسری درگیر شده و به قتل رسیده است. طبق اظهارات شاهدان، این درگیری بر سر دختری جوان رخ داده است.

بدین ترتیب کارآگاهان به سراغ دختر جوان رفته و او بیان کرد: در خانه یکی از دوستانم میهمان بودم. ساعتی بعد پسری که حالت طبیعی نداشت برایم مزاحمت ایجاد کرد و کار به درگیری لفظی کشید. مشاجره ما که بالا گرفت.

وی ادامه داد: پسر جوانی که او نیز جزو میهمان‌ها بود، به طرفداری از من وارد درگیری شد. اما کارشان به زد و خورد کشید و در این میان پسر مزاحم با چاقو ضربه‌ای به او زد. وقتی مجروح شد، او را به بیمارستان رساندیم اما جان باخت.

با شناسایی هویت عامل جنایت، مخفیگاه او توسط کارآگاهان جنایی شناسایی و متهم بازداشت شد.

سردار علی ولیپور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت با اعلام این خبر گفت: متهم در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کرد و به دستور مقام قضایی به زندان منتقل شد. تحقیقات در این رابطه ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.