کد خبر : 48097 / /
/

قتل فجیع فرزندان برای انتقام از شوهر | جزئیات این جنایت هولناک فاش شد

زن جنایتکار برای انتقام از همسرش که با او بر سر گرفتن حضانت بچه‌هایش در جنگ بود، دو کودکش را به قتل رساند.

قتل فجیع فرزندان برای انتقام از شوهر | جزئیات این جنایت هولناک فاش شد

به نقل از گاردین، در اواخر دسامبر ۲۰۲۳، کیمبرلی سینگر، ۳۵ ساله تصمیم هولناکی گرفت. او که از جنگ با همسرش بر سر حضانت بچه‌هایش در دادگاه خسته شده بود، راه دیگری را انتخاب کرد که از همسرش انتقام بگیرد.

کیمبرلی و همسر سابقش به نام کوین، تقریبا ۴ سال بر سر حضانت فرزندانشان درگیر یک نبرد حقوقی بودند. آنها در سال ۲۰۱۸ درخواست طلاق دادند و جدایی‌شان در سال ۲۰۲۰ نهایی شد.

4954740

پس از آن قاضی رای داد که پدر خانواده یعنی کوین، هفته‌ای یک روز با فرزندانش ملاقات کند اما حضانت کامل به کیمبرلی داده شد. با این حال با درخواست دوباره کوین، پرونده رسیدگی به حقوقی آنها ادامه یافت و این در حالی بود که کیمبرلی با خطر از دست دادن حضانت فرزندانش روبرو شده بود. بنابراین او برای انتقامجویی از شوهرش نقشه شومی کشید.

جنایت هولناک

ظهر ۱۹ دسامبر، کیمبرلی در تماس با پلیس، آنها را در جریان دزدی از خانه‌اش قرار داد. هنگامی که پلیس به خانه وی رفت، او را با جراحات جزئی پیدا کرد و کمی آن طرف‌تر، با اجساد دختری ۹ ساله و پسری ۷ ساله مواجه شد. جسد نیمه جان یک دختر ۱۱ نیز در گوشه‌ای از خانه پیدا شد. دختر مجروح بلافاصله به بیمارستان منتقل شد و کیمبرلی به پلیس گفت که فردی ناشناس با هدف دزدی به خانه آنها آمد و این جنایت هولناک را رقم زد و گریخت.

با این اعترافات پلیس تحقیقاتش را برای یافتن قاتل آغاز کرد. این تحقیقات ادامه داشت تا اینکه پلیس متوجه شد که ادعای زن جوان بی اساس بوده است. آنها برای تحقیقات بیشتر به سراغ کیمبرلی رفتند اما او ناپدید شده بود. سرنخ‌ها برای دستگیری این زن، پلیس را به انگلیس کشاند. بدین ترتیب روز شنبه ۳۰ دسامبر ۲۰۲۳، افسران پلیس انگلیس، کیمبرلی را به اتهام دو فقره قتل در منطقه کنزینگتون لندن، دستگیر کردند.

او در اعترافاتش گفت: از جنگ چند ساله با شوهر سابقم بر سر بچه‌ها خسته شده بودم و تصمیم گرفتم فرزندانم را بکشم تا او هرگز دستش به آنها نرسد. کیمبرلی روز اول ژانویه برای استرداد به آمریکا، در دادگاه وست مینستر حاضر شد و به زودی در آمریکا محاکمه خواهد شد.

منبع: همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.