کد خبر : 48066 / /
/

درگیری و نزاع خونین در کافه | جوان 22 ساله کشته شد

سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری قاتل یک جوان 22 ساله در جنوب شهر تهران خبر داد.

درگیری و نزاع خونین در کافه | جوان 22 ساله کشته شد

سردار کارآگاه علی ولی پور گودرزی رئیس پلیس آگاهی تهران اظهار داشت: در پی دریافت خبری مبنی بر فوت جوانی 22 ساله در یکی از بیمارستان های جنوب شهر تهران به پلیس، موضوع رسیدگی به این پرونده در دستورکار کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در گام نخست با مراجعه به بیمارستان مورد نظر در تن پیمایی از مقتول آثار یک جراحت عمیق در قسمت شکم متوفی  مشاهده کردند و سپس با استفاده از روش های میدانی دریافتند؛ مقتول از یک کافه در همان جنوب شهر تهران در محدوده شهرری پس از درگیری و نزاع داخل کافه به صورت زخمی خارج شده و به بیمارستان مراجعه کرده است.

این مقام انتظامی در ادامه تصریح کرد: کارآگاهان در ادامه با توجه به حساسیت موضوع اقدامات اطلاعاتی و کارآگاهی گسترده را آغاز کردند و موفق شدند هویت و مخفیگاه  6 تن از اعضای شرکت کننده در این نزاع را شناسایی کنند و پس از هماهنگی های قضائی متهم اصلی پرونده را به همراه سایر متهمان در مخفیگاهش در جنوب تهران دستگیر و به اداره دهم پلیس آگاهی انتقال دهند.

رئیس پلیس آگاهی تهران در ادامه عنوان کرد:  متهمان در پی جوئی های انتظامی به وقوع درگیری و نزاع خونین در کافه معترف و متهم اصلی پرونده نیز به قتل جوان 22 ساله با استفاده از سلاح سرد مترف شد.

سردار ولی پور گودرزی در پایان با اشاره با دستور قضائی قاتل پرونده در اختیار اداره دهم آگاهی قرار گرفت خاطرنشان کرد: سایر افراد  دستگیر شده پس از تکمیل تحقیقات پلیسی آزاد شدند./رکنا

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.