کد خبر : 48065 / /
/

وام | وام یکروزه | وام بلاعوض

شرایط دریافت وام 300 میلیونی از این بانک | متقاضیان وام بدون سود بخوانند

بانک صادرات ایران به منظور متنوع کردن سبد محصولات خود و کمبود نقدینگی مشتریان خوش حساب، تسهیلات 300 میلیون تومانی را در قالب طرح «سپاس سپهر» تدارک دیده است.

شرایط دریافت وام 300 میلیونی از این بانک | متقاضیان وام بدون سود بخوانند

 افرادی که مایل به دریافت وام 300 میلیون تومانی بانک صادرات هستند باید در یکی از شعب این مجموعه سپرده قرض‌الحسنه افتتاح کنند و حداقل 10 میلیون تومان در آن واریزی داشته باشند.

دریافت این تسهیلات به ایجاد میانگین حساب مناسب نیز احتیاج دارد و برای این طرح مدت زمان خواب حداقل دو ماه و حداکثر 12 ماه در نظر گرفته شده است. متقاضیان برای دریافت این وام باید ضامن رسمی موردنظر بانک را داشته باشند.

همچنین امکان بازپرداخت وام طی 36 ماه فراهم شده است. این تسهیلات قرض الحسنه بوده بنابراین سودی ندارد و فقط کارمزد چهار درصدی به آن تعلق می‌گیرد.

با توجه مبلغ وام، کارمزد تعیین شده و زمان پرداخت آن، میزان هر قسط 8 میلیون و 857 هزار و 196 تومان بوده و کل سود تسهیلات به 18 میلیون و 859 هزار و 38 تومان می‌رسد. جمع رقم وام و سود آن نیز 318 میلیون و 859 هزار و 38 تومان تعیین شده است.

درباره آغاز به کار و تعداد شعب کنونی بانک صادرات ایران

بانک صادرات ایران یکی از بانک‌های تجاری کشور است که از پانزدهم شهریورماه سال 1331 در تهران فعالیت خود را آغاز کرد. اولین شعبه خارجی این بانک نیز سال 1340 در هامبورگ تاسیس شد. هم اکنون بانک صادرات ایران با داشتن بیشتر از 2 هزار و 300 شعبه در داخل کشور و 23 شعبه خارجی به مشتریان خدمات ارائه می‌دهد. این مجموعه به منظور خدمت رسانی بهتر به مشتریان سیستم یکپارچه بانکی به نام سپهر را تاسیس کرده است./کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.