کد خبر : 47901 / /
/

ریزش تاریخی قیمت خودرو پرفروش ایران خودرو | سورن پلاس صفر ۴۵۹میلیون!

بررسی قیمت محصولات ایران خودرو از ابتدای تابستان نشان می دهد که قیمت خودروهای پرفروشی همچون سمند صفر در بازار آزاد ریزشی شده است.

ریزش تاریخی قیمت خودرو پرفروش ایران خودرو | سورن پلاس صفر ۴۵۹میلیون!

بررسی قیمت محصولات ایران خودرو از ابتدای تابستان نشان می دهد که قیمت خودروهای پرفروشی همچون سمند صفر در بازار آزاد ریزشی شده است. بر اساس جدیدترین قیمت خودرو امروز، قیمت سمند سورن پلاس صفر دوگانه سوز در بازار آزاد ۶۱۰ میلیون تومان است این خودرو نسبت به تیرماه ۴۰ میلیون تومان ارزان شده است. همچنین قیمت سورن پلاس صفر مدل EF۷ بنزینی امروز ۵۸۰ میلیون تومان اعلام شده است. این خودرو نیز نسبت به تیرماه ۲۰ میلیون تومان کاهش پیدا کرده است. بررسی قیمت محصولات ایران خودرو دی 1402 نشان می دهد که قیمت سمند سورن پلاس با موتور XU۷P در کارخانه 459 میلیون تومان است که گرانترین مدل سورن پلاس است. در ادامه قیمت سمند در بازار آزاد و کارخانه را بخوانید.

قیمت سمند صفر

برند     مدل(سال ساخت)     کارکرد (کیلومتر)     قیمت (تومان)

سمند LX EF۷     ۱۴۰۱| ایران خودرو     صفر      ۵۶۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند LX XU۷     ۱۴۰۱| ایران خودرو      صفر     ۵۰۰,۰۰۰,۰۰۰

 سمند LX XU۷ تاکسی     ۱۴۰۰| ایران خودرو      صفر     ۴۰۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند سورن پلاس EF۷ دوگانه سوز     ۱۴۰۲| ایران خودرو      صفر     ۶۱۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی     ۱۴۰۲| ایران خودرو     صفر     ۵۸۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند سورن پلاس EF۷ بنزینی     ۱۴۰۱| ایران خودرو     

صفر

    ۵۷۰,۰۰۰,۰۰۰

سمند سورن پلاس EF۷ دوگانه سوز

      ۱۴۰۱| ایران خودرو     صفر     ۵۹۰,۰۰۰,۰۰۰

قیمت سمند سورن پلاس کارخانه

برند     مدل(سال ساخت)     کارکرد (کیلومتر)     قیمت (تومان)

سمند سورن پلاس با موتور XU۷P     ۱۴۰۲| ایران خودرو     صفر (قیمت  کارخانه)     ۴۵۹,۱۱۸,۹۰۰

سمند سورن پلاس دوگانه سوز     ۱۴۰۲| ایران خودرو - مالتی مدیا     صفر (قیمت  کارخانه)     ۳۹۸,۱۳۹,۰۰۰

سمند سورن پلاس دوگانه سوز     ۱۴۰۲| ایران خودرو     صفر (قیمت کارخانه)     ۳۷۲,۴۷۵,۰۰۰

سمند سورن پلاس بنزینی     ۱۴۰۲| ایران خودرو     صفر (قیمت  کارخانه)     ۳۳۱,۰۲۰,۰۰۰

بر اساس قیمت محصولات ایران خودرو در آذرماه، قیمت سورن پلاس با موتور XU۷P به ۴۵۹ میلیون تومان رسیده است. همچنین قیمت کارخانه سورن پلاس دوگانه سوز مالتی مدیا هم ۳۹۸ میلیون تومان است.

سورِن مدل تغییر شکل یافتهٔ سمند معمولی X۷ و سمند LX است. این خودرو نخستین بار در ۱۸ بهمن ۱۳۸۵ه‍.ش توسط گروه صنعتی ایران خودرو رونمایی شد (دو سال پس از ارائه سمند معمولی توسط ایران خودرو). تفاوت ظاهری این خودرو با سمند معمولی، طراحی بیرونی بدنه و آپشن‌ها قابل سفارش داشبورد جدید ستون فرمان تلسکوپی است که در صورت تصادف از داخل جمع شده و مانع از آسیب دیدن راننده می‌شود، کمتر وارد شدن صدا موتور به داخل اتاق، داشتن ۱ ایربگ در سورن معمولی و دو ایربگ در مدل ELX، تنظیم گودی کمر صندلی‌ها جلو علاوه بر ۵ تنظیم دیگر موجود در مدل LX، تنظیم نور چراغ‌ها جلو توسط کلید از داخل، تنظیم مقدار نور صفحه کیلومتر و داشبورد، سامانه تهویه مطبوع خودکار، صندلی‌ها مدل سریر، تیوتر بلندگوها جلو، بدنه نسبت به سمند معمولی تقویت شده، چراغ‌ها عقب LED، آیینه‌های بغلی مجهز به راهنمایLED، سنسور دنده عقب، مجهز به چراغ‌های مه‌شکن جلو و عقب و…، ترمز ABS مجهز به EBD و حداقل داشتن تمام امکانات سمند LX می‌باشد/اقتصادآنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.