کد خبر : 47798 / /
/

قتل فجیع تازه‌داماد تهرانی در بوستان نهج‌البلاغه | در گیری وحشتناک با ارذل و اوباش

پسر جوان که با نامزدش برای تفریح و ورزش به بوستان نهج‌البلاغه تهران رفته بود در درگیری با مهاجمان کشته شد.

قتل فجیع تازه‌داماد تهرانی در بوستان نهج‌البلاغه | در گیری وحشتناک با ارذل و اوباش

 ساعت۲۰ شامگاه یکشنبه سوم دی امسال، پلیس درتماس با بازپرس کشیک قتل دادسرای جنایی تهران، او را در جریان به قتل رسیدن مردی۳۷ساله قرار داد.

 در تحقیقات پلیسی معلوم شد یک ساعت قبل از حادثه، مرد جوان و نامزدش در بوستان بوده که چهار مرد به آنها حمله‌ور شده و یکی از متهمان چهار ضربه چاقو به پسر جوان زده و سپس با سرقت گوشی وی با همراهانش متواری شده‌اند.

 یکی از شاهدان ماجرا در اظهاراتش به ماموران گفت: زن و مرد جوان درحال عبور از مقابل یک نیمکت بودند که چهار جوان روی آن نشسته و سیگار می‌کشیدند. یکی از آنها زن جوان را نگاه کرد و دود سیگارشان را سمت آن دو نفر فوت کردند.

 بقیه همراهان نیز شروع به نگاه چپ به زن و مرد جوان کردند و دعوا شکل گرفت. دو نفر هم دستان زن جوان را گرفته بودند تا به کمک مرد جوان - نامزدش - نرود و نفر آخر هم با چاقو وی را زخمی کرد و گوشی‌اش را به زور گرفت. بعد هردو را به کناری پرت کرده و متواری شدند.

 محمدمهدی براعه، بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی تهران با تایید این خبر گفت: مرد متهم به قتل و همدستان فراری‌اش تحت تعقیب پلیس آگاهی تهران قرار گرفتند./جام‌جم

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.