کد خبر : 47157 / /
/

شرایط دریافت وام 300 میلیونی برای یارانه بگیران | 3 وام 50 تا 300 میلیونی برای این افراد

افرادی که خواهان وام 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران هستند با افتتاح حساب قرض الحسنه امکان دریافت این تسهیلات را دارند. ارائه سه ضامن رسمی مورد قبول بانک برای دریافت این تسهیلات ضروری است.

شرایط دریافت وام 300 میلیونی برای یارانه بگیران | 3 وام 50 تا 300 میلیونی برای این افراد

افرادی که خواهان وام 300 میلیون تومانی بانک مهر ایران هستند با افتتاح حساب قرض الحسنه امکان دریافت این تسهیلات را دارند. ارائه سه ضامن رسمی مورد قبول بانک برای دریافت این تسهیلات ضروری است.

به نقل از رده، مشتریان بانک قرض الحسنه بانک مهر ایران می‌توانند از طرح تسهیلات بدون سود 300 میلیون تومانی این مجموعه استفاده کنند. افرادی که مایل به دریافت این وام هستند، علاوه بر افتتاح حساب، باید میانگین سه ماهه ایجاد کنند. این وام سودی ندارد اما بانک مهر ایران به منظور تامین هزینه خود کارمزد چهار درصدی دریافت می‌کند. وام گیرندگان وقت دارند طی مدت 60 ماه اقساط خود را پرداخت کنند. لازم به ذکر است متقاضیان این وام نباید به بانک بدهی معوق یا چک برگشتی داشته باشند.

در صورت واجد شرایط بودن متقاضی و پرداخت تسهیلات به وی، هر قسط برای او 5 میلیون و 454 هزار و 545 خواهد بود. کل سود تسهیلات مذکور 36 میلیون تومان اعلام شده است. جمع رقم وام و سود آن نیز 336 میلیون تومان خواهد بود.

درباره بانک قرض الحسنه مهر ایران و شعب آن بیشتر بدانید

بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اشاعه فرهنگ قرض بدون بهره و به منظور تامین کمبود نقدینگی عموم مردم با تصمیم دولت نهم فعالیتش را آغاز کرد. این مجموعه در ابتدای فعالیت خود تنها 2 هزار واحد بانکی شامل 300 شعبه واگذاری از بانک‌های سهامدار و هزار و 700 واحد بانکی مستقر در شعب بانک‌های سهامی بود. اکنون تعداد شعب و واحدهای تخصصی این مجموعه رشد قابل توجهی پیدا کرده است. در حال حاضر این مجموعه علاوه بر شعب حضوری بالغ بر 500 شعبه آنلاین دارد و از طریق این شعب نیز به مشتریان خود خدمت رسانی می‌کند.

همه چیز درباره وام 50 میلیونی بانک سینا با اقساط 1 میلیون و 900 هزار تومانی

بانک سینا به افرادی که در این مجموعه حساب قرض الحسنه دارند در قالب طرح «لیلیوم» وام 50 میلیون تومانی پرداخت می‌کند. متقاضیان به منظور دریافت این تسهیلات باید از طریق اپلیکیشن سیبانک درخواست بدهند.

به نقل از رده، متقاضیان حقیقی بانک سینا که مایل به دریافت تسهیلات هستند، گذشته از افتتاح حساب قرض الحسنه باید حداقل دو ماه یا حداکثر شش ماهه میانگین حساب ایجاد کنند. این تسهیلات به ارائه ضامن رسمی احتیاج ندارد و ضمانت اصلی برای آن اعتبارسنجی است. افرادی که رتبه اعتباری آ داشته باشند، امکان درخواست برای سقف تسهیلات را دارند. دارندگان رتبه اعتباری بی و سی تنها می‌توانند برای تسهیلات تا سقف 20 میلیون و 10 میلیون تومان درخواست بدهند. سود این تسهیلات 23 درصد اعلام شده و وام گیرندگان حداکثر ظرف 36 ماه امکان بازپرداخت آن را دارند.

در صورتی که فرد واجد شرایط دریافت وام 50 میلیون تومانی با نرخ سود و بازپرداخت ذکرشده باشد، میزان هر قسط برای وی 1 میلیون و 935 هزار و 486 تومان خواهد بود. کل سود تسهیلات به 19 میلیون و 677 هزار و 499 تومان خواهد رسید. جمع رقم وام و سود آن نیز 69 میلیون و 777 هزار و 499 تومان خواهد بود.

نگاهی به مزایا و ویژگی‌های بانک سینا

بانک سینا بیست و هشتم اسفندماه سال 1387 مجوز فعالیت را از بانک مرکزی دریافت کرد. این مجموعه طی سال‌های فعالیت خود تلاش کرده همگام با سیاست‌های کلان اقتصادی و اهداف و برنامه‌های تولیدی در حوزه صنایع بزرگ و کوچک حرکت کند. بانک سینا با در اختیار داشتن کارکنان پرسرعت و دقیق و درستکار، پیشرفته‌ترین سامانه بانکداری الکترونیک، جلب اعتماد مشتریان و گستردگی شعب توانسته فعالیت جامع و درستی داشته باشد.

نحوه دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت با اقساط 7 میلیونی

بانک تجارت در راستای پاسخ دادن به نیاز مشتریان و کامل کردن سبد خدمات اعتباری خود برای گروه مشتریان بانکداری شخصی و در نهایت متنوع کردن طرح تسهیلاتی طرح «پویا» را تدارک دیده است.

به گزارش کاماپرس، براساس آخرین به روزرسانی روابط عمومی بانک تجارت، سقف وام طرح پویا 200 میلیون تومان اعلام شده است. این تسهیلات بر مبنای عقد مرابحه، بدون امکان شارژ مجدد، به متقاضیان دارای سپرده قرض الحسنه جاری یا کوتاه مدت با میانگین حساب حداقل سه ماهه یا حداکثر 9 ماهه اعطا می‌شود.

این تسهیلات بدون توثیق سپرده پرداخت می‌شود. کارمزد و نرخ سود این تسهیلات به 23 درصد و حداکثر زمان پرداخت اقساط آن به 36 ماه می‌رسد. لازم به ذکر است گروه هدف این تسهیلات اشخاص حقیقی بوده و این وام به آن‌ها به صورت کارت اعتباری اعطا می‌شود.

با توجه به سقف تسهیلات، زمان پرداخت اقساط و نرخ سود، میزان هر قسط به 7 میلیون و 741 هزار و 944 تومان می‌رسد. کل سود وام، 78 میلیون و 709 هزار و 995 تومان خواهد بود. جمع رقم تسهیلات و نرخ سود آن نیز به 280 میلیون و 809 هزار و 995 تومان خواهد رسید.

چه وثایق و ضمانت‌هایی برای دریافت وام 200 میلیون تومانی بانک تجارت لازم است؟

اخذ چک یا سفته مشتری یا ضامن، دریافت گواهی کسر اقساط از حقوق مشتری یا ضامن و ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب معتبر از جمله وثایق یا ضامن‌های دریافت تسهیلات 200 میلیون تومانی بانک تجارت هستند. افراد متقاضی این وام که در روستا ساکن هستند، به منظور دریافت آن کافی است یک نفر از ساکنان روستا که دارای اهلیت و صلاحیت و مورد تایید دهیاری هستند، به یکی از شعب بانک تجارت معرفی کنند./کاماپرس

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار