کد خبر : 4701 / /
/

قتل برادر با اسلحه شکاری در مبارک شهر ملکان رخ داد.

برادرکشی این بار در ملکان رخ داد . اختلاف بین 2 برادر پرونده برادرکشی را رقم زد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان ملکان از وقوع یک فقره قتل عمدی در مبارک شهر این شهرستان خبر داد.

مرتضی فرجام پور در تشریح چگونگی وقوع این قتل اظهار داشت: پس از وصول گزارش پلیس آگاهی مبنی برنزاع دو برادر در منزل محل سکونتشان در مبارک شهر، بلافاصله مقام قضایی در محل حاضر شد.

وی درباره چگونگی کشف جسد مقتول گفت: طبق مشاهدات اولیه، پس از شنیدن صدای مشاجره لفظی و درگیری دو برادر با هم و شلیک گلوله شکاری توسط قاتل با پلیس ۱۱۰ تماس گرفته و ماوقع را گزارش می دهد.

این مقام قضایی افزود: با حضور بازپرس کشیک و مأمورین تشخیص هویت پلیس آگاهی و پزشکی قانونی در اولین ساعت قتل در صحنه وقوع جرم، و با تدابیر تخصصی بازپرس مزرعی موضوع قتل مشخص شد.

دادستان عمومی و انقلاب ملکان با بیان این که در این خصوص پرونده قضایی تشکیل و مراتب به شعبه اول بازپرسی دادسرای عمومی و انقلاب ملکان ارجاع شده ، خاطرنشان کرد: در بررسی‌های اولیه، آثار برخوردگلوله شکاری کاملا محرز بود که این موضوع، شائبه و گمانه بروز قتل عمدی را تقویت کرد.

وی درخصوص چگونگی دستگیری متهم به قتل اظهار داشت: مطابق بررسی‌ها و تحقیقات اولیه مشخص شد مقتول با برادرش اختلافات شدید داشته‌اند .

فرجام پور در خاتمه بیان داشت: پس از اخذ بازجویی و صدور قرار تأمین کیفری توسط بازپرس شعبه اول ملکان متهم با قرار بازداشت موقت روانه زندان شد و تحقیقات تکمیلی تا زمان وصول نظریه پزشکی قانونی، بازسازی صحنه جنایت و روشن شدن سایر ابعاد احتمالی و زوایای پنهانی ماجرا کماکان ادامه دارد.

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.