کد خبر : 46794 / /
/

وضعیت آب و هوای تهران در آخر هفته | تشدید آلودگی هوا در پایتخت

اداره کل هواشناسی استان تهران از افزایش آلودگی هوا خبر داد و اعلام کرد: از امروز (۸ آذرماه) به‌تدریج دمای هوا بیشتر می‌شود.

وضعیت آب و هوای تهران در آخر هفته | تشدید آلودگی هوا در پایتخت

به واسطه بارش‌های دیروز هوای تهران پاک شده و امروز (۸ آذر) پایتخت نشینان شاهد آسمان آبی هستند و می توانند عمیق نفس بکشند. نکته قابل تامل این است که براساس بررسی نقشه‌های پیش‌یابی و تحلیل الگوهای همدیدی وضعیت جوی استان تهران، گویا این شرایط مطلوب پاییزی پایدار نیست و طی پنج روز آینده آسمان صاف تا قسمتی ابری و به‌تدریج با استقرار جوی نسبتا پایدار در مناطق پرتردد شهری با روند افزایش غبار محلی و کاهش کیفیت هوا مورد انتظار است. همچنین از فردا نهم آذر در تهران شاهد افزایش تدریجی دما خواهیم بود.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، فیروزکوه با کمینه دمای ۲- درجه سانتیگراد سردترین ایستگاه استان تهران در ۲۴ ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (۹ آذرماه) صاف تا کمی ابری، در بعضی ساعت‌ها همراه با غبار محلی با حداقل دمای ۱۰ و حداکثر دمای ۱۷ درجه سانتیگراد و ‌جمعه (۱۰ آذرماه) کمی ابری تا نیمه ابری در بعضی ساعت‌عا غبار محلی با حداقل دمای ۹ و حداکثر دمای ۱۰ درجه سانتیگراد پیش‌بینی می‌شود./همشهری آنلاین

copied
ارسال نظر

خبرگزاری نظراتی را که حاوی توهین است منتشر نمی کند. لطفا از نوشتن نظرات خود به لاتین (فینگیلیش ) خودداری نمایید توصیه می شود به جای ارسال نظرات مشابه با نظرات منتشر شده، از مثبت و منفی استفاده کنید.
آخرین اخبار